Військовослужбовцю з мінно-вибуховою травмою в Рівному зробили унікальну операцію

Військовослужбовцю з мінно-вибуховою травмою в Рівному зробили унікальну операцію

травматологія, операція, воїн, реабілітація
Валентин Нарсія, Ілля Гордій та анестезіолог Микола Шмігач оперують військовослужбовця. Рівненська центральна міська лікарня

Лікарі травматологічного відділення Рівненської центральної міської лікарні прооперували військовослужбовця з вогнепальним осколковим пораненням плеча методом остеосинтезуОстеосинтез — це хірургічна операція, яка полягає у з'єднанні кісткових фрагментів за допомогою різних металевих конструкцій, що забезпечує їх фіксацію у правильному анатомічному положенні до повного зрощення. Здебільшого, таке втручання призначається у складних клінічних випадках. Лікування проходить у хірургічному стаціонарі та обов'язково включає подальший курс відновлювальних заходів.. Це хірургічне втручання у медзакладі назвали унікальним. Пацієнта вже скерували на реабілітацію.

Про це повідомили 20 червня у Facebook Рівненської центральної міської лікарні.

Пацієнт травматологічного відділення — військовослужбовець, який 21 березня 2024 року отримав мінно-вибухове поранення.

"Це вогнепальне осколкове поранення правого плеча з вогнепальним переломом верхньої-середньої частини правої плечової кістки з ушкодженням судинно-нервового пучка та дефектом м'яких тканин", — зазначили в дописі медзакладу.

21 травня чоловіка госпіталізували у відділення травматології Центральної міської лікарні. Лікарі одразу взялися готувати пацієнта до остеосинтезу.

"Було виконано демонтаж апарату зовнішньої фіксації та підготовку м’яких тканин до остеосинтезу.Завдяки фонду "Врятуй кінцівку" замовили сучасний матеріал для заміщення кісткової тканини — біоскло. Пацієнту виконали остеосинтез. Вісь та довжину кінцівки відновили та зафіксували блокуючим інтрамедулярним стержнем та LCP-пластиною", — додали в лікарні.

Оперували військовослужбовця Валентин Нарсія, Ілля Гордій та анестезіолог Микола Шмігач.

За інформацією лікарні, післяопераційний період чоловіка пройшов без ускладнень. Його вже направили на реабілітацію.

Військовослужбовцю в Рівному виконали унікальну операцію
Пацієнт з лікарями травматологічного відділення. Рівненська центральна міська лікарня

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок