Ловили сітками: скільки порушень виявив рибоохоронний патруль на Рівненщині

Ловили сітками: скільки порушень виявив рибоохоронний патруль на Рівненщині

Упродовж травня 2024 року на Рівненщині інспектори рибоохоронного патруля виявили понад 70 порушень. Загальна сума завданих збитків склала понад 33 тисячі гривень.

Про це 11 червня повідомили у Facebook Рівненського рибоохоронного патруля.

За їхніми даними, у травні під час рейдів викрили 73 порушення правил рибальства. Загальна сума накладених штрафів – 3 672 грн, з них сплатили – 2 771 грн.

Риболови завдали довкіллю збитків на понад 33 тисячі гривень. Рибоохоронний патруль вилучив у порушників майже 36 кг риби, а також – 38 заборонених знарядь лову.

16 травня на Хрінницькому водосховищі, поблизу села Набережне, виявили місцевого жителя, який ловив рибу сіткою.

"Внаслідок незаконного вилову завдали шкоди рибним запасам на суму 4 692 грн. На вищезгаданого громадянина склали протокол про адміністративне правопорушення. Знаряддя лову та водні біоресурси – вилучили", – йдеться у дописі.

24 травня на річці Переросль в селищі Рокитне також виявили чоловіка, який ловив рибу за допомогою трьох сіток. На місці знайшли рибу вагою понад три кг: чотири линя, чотири окуні.

"Внаслідок незаконного вилову завдали шкоди рибним запасам на суму 19 040 грн. Також на ці й ж водоймі затримали ще людину, яка також здійснювала незаконний вилов водних біоресурсів з використанням забороненого знаряддя лову – сітки. Він завдав шкоду рибним запасам на суму 9 588 грн. На них склали адмінпротокол" – повідомили в рибпатрулі.

20 травня на річках Рівненщини та їх кореневих водах закінчилась заборона на вилов водних біоресурсів у період нересту. На водосховищах вона діяла до 9 червня, а в старицях річищ та заплавах — до 30 червня.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок