Діятиме шість черг: "Рівнеобленерго" оновило погодинні графіки відключень

Діятиме шість черг: "Рівнеобленерго" оновило погодинні графіки відключень

“Рівнеобленерго” оновило графіки погодинних відключень світла. Споживачів розділили на шість черг, за якими електроенергію вимикатимуть у визначені години.

Про це 27 травня на брифінгу в Рівненській ОДА розповіла речниця ПрАТ "Рівнеобленерго" Алла Ліхачова.

Щоб дізнатися графіки відключень електроенергії, потрібно на сайті “Рівнеобленерго”, відкрити вкладку “Споживачі” та обрати розділ “Відключення”, за тим — “Дізнатися чергу відключень”.

Графіки сформували окремо для Рівного й області. Після оновлення споживачі можуть знайти свою адресу, а в колонці навпроти – дізнатися чергу відключень.

Усього є шість черг. Години, коли обмежуватимуть постачання електроенергії для того чи іншого номеру черги, можна подивитися в спеціальній таблиці також в розділі “Відключення”.

“Фактично споживачу досить лише запам’ятати свою чергу, а далі за таблицею подивитись години відключення і дату. І відтепер саме ось цей короткий, лаконічний графік для кожного номеру черги оновлюватиметься", — зазначила Алла Ліхачова.

З її слів, окрім погодинного графіка відключення електроенергії, є також аварійні, які потрібно вводити протягом 15 хвилин після отримання команди від диспетчера “Укренерго”. Тому про них неможливо завчасно попередити споживачів.

“Якщо ж споживачі будуть ощадливо використовувати електроенергію, не вмикати кондиціонери, електрочайники, електроплити, хоча б одночасно, то наша область не перевищить визначені ліміти й навіть графіки погодинних відключень не будуть застосовуватись, або застосовуватимуться з певними послабленнями”.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок