16-річна музикантка з Рівненщини виборола перше місце у міжнародному конкурсі

16-річна музикантка з Рівненщини виборола перше місце у міжнародному конкурсі

Музикантка з Рівненщини здобула перше місце в міжнародному конкурсі
Наталія Петрусь та Наталія Свінціцька. Фото: Facebook Корецька мистецька школа/Світлана Жмура

Музикантка Наталія Петрусь з Рівненщини виборола перше місце на міжнародному мистецькому конкурсі Gold Europe-Land of Talents Festivals "DRAGON ART FEST". Це не перша перемога 16-річної дівчини на міжнародних музичних змаганнях.

Про результати конкурсу повідомили у Facebook Корецької мистецької школи. Викладачка гри на фортепіано Наталія Свінціцька розповіла Суспільному як готувалися та чи очікували на такий результат.

Вона зазначила, що її учениця, Наталія Петрусь, здобула перше місце з гри на фортепіано у конкурсі Gold Europe-Land of Talents Festivals "DRAGON ART FEST", який відбувався дистанційно у квітні 2024 року.

"Це серйозний міжнародний фестиваль Україна, місто Київ — Австрія, місто Грац. Було дуже багато учасників. Наталя грала "Вальс" французького композитора Дюрана. Це нова п'єса, яку ми тільки підготували", — зауважила викладачка.

Юна мисткиня постійно бере участь в конкурсах міжнародного рівня і це не перша її перемога.

"Наталя займається серйозно, оскільки ми знаємо, що будемо брати участь в конкурсах. Ми вже не уявляємо, щоб не готуватися. Раніше ми їздили на міжнародні конкурси в Київ, а зараз беремо участь онлайн", — додала Наталія Свінціцька.

Вона зазначила, що на перемогу в конкурсі очікували, оскільки багато для цього працювали:

"На перемогу ми чекали, але з хвилюванням. Ми знаємо рівень конкурсів і як до них готуватися. Проте кожного разу це серйозна підготовка та великий труд, багато нервів і часу. Буває щось не виходить і приходиться долати перешкоди. В результаті, коли ти бачиш що виходить — це велика радість".

Наталія Свінціцька також додала, що її вихованка цього року закінчує школу мистецтв та планує вступати до музичного коледжу. Тому наразі вони активно готуються до вступних іспитів.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок