Переселенка, в якої почалися перейми в евакуаційному потязі, приїхала на Рівненщину

Переселенка, в якої почалися перейми в евакуаційному потязі, приїхала на Рівненщину

евакуаційний потяг, пологи, новонароджений
Переселенка Крістіна з немовлям. Фото: Укрзалізниця

Пасажирка Крістіна, у якої 16 квітня розпочалися перейми в евакуаційному потязі, з новонародженим сином приїхала на Рівненщину. Жінку з дитиною доставили до Здолбунова разом з новою групою пасажирів, яких евакуювали з Покровська.

Про це 25 квітня повідомила пресслужба Укрзалізниці.

Минулого тижня, 16 квітня, на Кіровоградщині з евакуаційного потяга зняли жінку Крістіну, в якої в дорозі почалися перейми. Переселенка народила хлопчика у пологовому відділенні Олександрійської лікарні.

Речниця Олександрійської міської ради Юлія Марюхно раніше розповідала:

"О 00:12 17 квітня жінка народила здорового хлопчика, вагою 2970 грамів та зростом 49 сантиметрів. І мама, і немовля почуваються добре".

Через тиждень після пологів породілля з новонародженим сином дісталася Рівненщини.

"Вже іншим евакуаційним рейсом залізничники доставили жінку та дитину від Олександрії до Здолбунова разом з новою групою евакуйованих з Покровська пасажирів. На місці їх зустріли представники місцевої влади, які потурбуються про те, щоб у маляти та його матері було все необхідне для подальшого життя", — повідомили в Укрзалізниці.

Як зазначили раніше в пресслужбі Дубенської РДА, породілля Крістіна з новонародженим сином поїдуть до чоловіка у Демидівську громаду.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок