Почалися перейми в евакуаційному потязі. Переселенка з Донеччини народила на Кіровоградщині хлопчика

Почалися перейми в евакуаційному потязі. Переселенка з Донеччини народила на Кіровоградщині хлопчика

На Кіровоградщині з евакуаційного потяга зняли жінку, у якої в дорозі почалися перейми
На Кіровоградщині з евакуаційного потяга зняли жінку, у якої в дорозі почалися перейми. Олександр Коваль

У Кіровоградській області з евакуаційного потяга зняли переселенку, у якої в дорозі почалися перейми. Жінка народила хлопчика у пологовому відділенні Олександрійської лікарні.

Про це Суспільному розповіла речниця Олександрійської міської ради Юлія Марюхно.

За її інформацією, жінка їхала з Донецької області у Рівненську. 16 квітня о 22:50 у потязі в неї почалися перейми.

"Поїзд якраз зупинився на станції "Олександрія". Для жінки викликали "швидку" допомогу і її доправили до пологового відділення. О 00:12 17 квітня вона народила здорового хлопчика, вагою 2970 грамів та зростом 49 сантиметрів. І мама, і немовля почуваються добре. В олександірйській лікарні їм видали пакунок малюка. Якщо не буде протипоказань, то через три дні їх випишуть. Жінка цікавилась у лікарів, коли вона зможе поїхати до свого чоловіка у місто Рівне".

Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль на своїй сторінці у Facebook написав, що 17 квітня на Рівненщину приїхав четвертий евакуаційний поїзд з Донеччини. Прибули 24 людини, з них п'ятеро дітей та двоє людей з інвалідністю.

"Крім того, чекаємо ще на двох пасажирів потягу. В однієї з жінок у дорозі розпочалися перейми. Її терміново висадили на Кіровоградщині, де вона народила хлопчика", – написав Олександр Коваль.

На початок