"Краща книга Рівненщини-2024": хто став переможцем конкурсу

"Краща книга Рівненщини-2024": хто став переможцем конкурсу

Нагородження переможців конкурсу "Краща книга Рівненщини"
Кращою книгою для юнацтва та молоді визнали збірку Максима Кривцова з позивним "Далі" "Вірші з бійниці". Facebook Рівненська обласна бібліотека

У Рівному оголосили переможців конкурсу "Краща книга Рівненщини" 2024 року в десяти номінаціях. Для цього попередньо опитали та проанкетували понад десять тисяч читачів.

Бібліотекарка науково-методичного відділу Галина Бойко зазначила, що оголосили й нагородили переможців 23 квітня. Це був чотирнадцятий за ліком конкурс "Краща книга Рівненщини". Його проводить обласна універсальна наукова бібліотека.

"Краща книга Рівненщини 2024": хто став переможцем конкурсу
Нагородження переможців конкурсу "Краща книга Рівненщини". Фото: Facebook Рівненська обласна бібліотека

Конкурсний відбір розпочали у червні 2023 року. Він тривав до 1 лютого 2024 року. За даними Галини Бойко, для участі запропонували 503 книги, з яких відібрали 49. Серед них члени журі визначили кращі видання.

"Конкурс охопив міста, селища та села Рівненської області. Паралельно тривало онлайн-опитування на сторінках бібліотек у соціальних мережах. Впродовж цього періоду для визначення книг-номінантів опитали та проанкетували понад 10 тисяч читачів, серед яких – діти, учнівська молодь, інтелігенція, прихильники читання різного віку та уподобань", — зазначила Галина Бойко.

Журі визначили десять кращих видань у різних номінаціях:

Додатково відзначили Оксану Філіпчук за збірку патріотичних поезій "Україна тримає небо" та Людмилу Марчук за ґрунтовне дослідження "Теодозія Бриж: скульптор і скульптура в рамках доби".

"Краща книга Рівненщини 2024": хто став переможцем конкурсу
Конкурс "Краща книга Рівненщини". Facebook Рівненська обласна бібліотека

В межах події оголосили акцію "Книга в госпіталь", у рамках якої 25 видань передадуть в обласний госпіталь ветеранів війни.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок