"Подаруй світло Харкову": як збирають допомогу в рівненському ліцеї

"Подаруй світло Харкову": як збирають допомогу в рівненському ліцеї

У Рівненському ліцеї № 12 працює пункт здачі генераторів, павербанків та зарядних станцій. Його організували в рамках всеукраїнської акції "Подаруй світло Харкову".

Як триває збір та куди саме відправлять допомогу, дізнавалися кореспонденти Суспільного.

Вчителька Рівненського ліцею № 12 Світлана Забродська принесла на роботу павербанк, який разом з іншими зарядними пристроями та генераторами передадуть харків'янам. Вона розповіла:

"В людей відсутнє електропостачання постійно, тому є необхідність для того, щоб мати накопичувачі енергії, які надалі дадуть можливість для того, щоб хоча б зарядити телефон. Це є дуже важливо зараз".

світло харкову
Світлана Забродська. Суспільне Рівне

Рівняни можуть принести в ліцей генератори, павербанки та зарядні станції, повідомила директорка закладу Тетяна Луцюк. З її слів, техніку планують передати, зокрема, колегам Харківського ліцею за номером 169:

"Відповідну інформацію ми поширили у шкільних чатах про те, що така акція триває. Наші батьки та педагоги виявили дуже високу активність і за два дні зібрали кошти для придбання генераторів і зібрали павербанки, які, відповідно, передамо на Харківщину".

світло харкову
Тетяна Луцюк. Суспільне Рівне

Місця збору допомоги позначили на електронній карті області. Принести техніку в заклади освіти можна в будні з 9:00 до 18:00.

"Подару світло Харкову": як збирають допомогу у рівненському ліцеї
У рівненському ліцеї № 12 збирають допомогу Харкову, квітень 2024 року. Суспільне Рівне

Як раніше писало Суспільне, за три дні кампанії на Рівненщині зібрали понад 300 генераторів, майже 20 портативних зарядних станцій та п'ять сотень павербанків, повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександра Кохан.

Кампанію оголосили 13 квітня за зверненням Харківської ОВА.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок