На Рівненщину прибув другий евакуаційний потяг з Донеччини

На Рівненщину прибув другий евакуаційний потяг з Донеччини

На Рівненщину прибув другий евакуаційний потяг
На Рівненщину прибув другий евакуаційний потяг. Фото: Facebook Олександр Коваль

Рівненщина прийняла другий евакуаційний потяг з Донецької області. Ним приїхали майже 40 переселенців, серед яких — діти та люди з інвалідністю. Їх планують розмістити у п'яти громадах Дубенського району.

Про це у Facebook 1 квітня повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

За його даними, другим евакуаційним потягом з Донецької області прибули 37 переселенців. З них — 13 дітей та троє людей з інвалідністю.

"Їх зареєстрували, вони отримали першу допомогу, евакуаційні виплати. Розмістять евакуйованих у громадах Дубенського району. Рівненщина готова й надалі приймати людей, які постраждали внаслідок війни", — написав Олександр Коваль.

Як розповідала перед прибуттям Суспільному заступниця голови Дубенської РДА Ірина Кружайло, місця для розміщення ВПО вже підготували:

"Наразі у нас є достатня кількість місць для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Поки відомо, що для виїзду зареєструвались 50 людей. Вже маємо визначені й погоджені місця для їх розміщення. Це і місця компактного проживання населення, і приватні будинки".

Переселенців планують розмістити у Варковицькій, Мирогощанській, Млинівській, Привільненській та Дубенській тергромадах.

Наразі в громадах району проживає 3 438 переселенців.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок