Три золота і одна бронза: здобуток парадзюдоїстів з рівненського "Інваспорту"

Призери Гран-прі з парадзюдо
Друга зліва — Анастасія Гарник, володарка золотої медалі на Гран-прі з дзюдо. Фото: Національний паралімпійський комітет України

Представники рівненського центру "Інваспорт" вибороли три золотих та одну бронзову медалі на світовому Гран-прі з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. У командному заліку збірна України зайняла друге місце, поступившись спортсменам з Китаю.

Про це 19 лютого Суспільному повідомив заступник директора обласного центру "Інваспорт" Володимир Мурін.

Кубок світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору відбувся 17-18 лютого у німецькому місті Гайдельберг. У них взяли участь 214 парадзюдоїстів із 47 країн світу.

Команду України представляли вісім спортсменів, які вибороли три золоті й одну бронзову нагороди та стали другими у світі, поступившись команді Китаю.

Наші переможці

• Наталія Николайчик вагова категорія до 48 кг — 1 місце;
  • Давид Хорава вагова категорія до 60 кг — 1 місце;
  • Анастасія Гарник вагова категорія понад 70 кг — 1 місце;
  • Олександр Назаренко вагова категорія до 90 кг — 3 місце.

Гран-прі в Гайдельберзі — один з етапів відбору на Паралімпійські ігри у Парижі, які мають відбутися у серпні-вересні 2024 року, розповів Володимир Мурін. За його словами, набрані на цих змаганнях залікові бали дозволять представникам Рівненщини поліпшити свій рейтинг та поборотися за місце у національній паралімпійській збірній.