Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 15 червня отримав 16 автомобілів швидкої допомоги. Три з них передали як гуманітарну допомогу від Європейського регіонального бюро ВООЗ і ще 13 швидких отримали в результаті розподілу від МОЗ.
Навіщо ці швидкі Рівненщині
Зі слів директора Рівненського обласної станції екстреної медичної допомоги Андрія Бортніка, нестачі автомобілів швидкої в області немає, а автопарк екстренки оновлюватимуть й надалі.
"Три автомобілі Toyota йдуть на відділ медицини катастроф і 13 автомобілів роз'їжджаються по територіальним громадам області. Це Citroen передньопривідні та повнопривідні автомобілі", — повідомив посадовець.
Старша фельдшерка Семидубського пункту постійного базування Олена Сіневич каже: новий автомобіль допоможе швидше приїздити на виклики пацієнтів, адже територія обслуговування пункту велика, а бригада одна.
"Ми обслуговуємо села, у нас 24 села у радіусі 25 кілометрів від самого Дубна. І через бездоріжжя залишаємо машину по декілька кілометрів доводиться йти пішки з усією апаратурою", — розповіла фельдшерка.
Як реагують водії швидкої на нові автомобілі
Сергій Денисюк працює водієм швидкої понад 20 років, його бригада Семидубського пункту отримала новий автомобіль.
"Дороги зовсім паршиві, у нас горбаки, місцевість нерівна. Бувало, що й не доїжджаємо до місця призначення. УАЗами ще їздили, такими, що дірки були. Там і вікна вже відклеювались. А на цій [автівці ред.] будемо їздити і не звертати уваги. Будемо думати, як довезти потерпілого в лікарню", — каже водій.
Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:
Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook