Підручник з інформатики Інни Тріщук з селища Клесів, що на Рівненщині, який вона дописувала в умовах "двотижневої біганини у пошуках робочої розетки і мінімального інтернету", отримав офіційний гриф Міністерства освіти і науки. Про це вчителька повідомила у Facebook 12 березня. Такий гриф дозволяє працю брати до друку і використовувати у школах.
Міністерство освіти і науки України рекомендує для шостих класів закладів загальної середньої освіти підручник з інформатики авторства Інни Тріщук.
Гриф МОНу праця вчительки з Клесова отримала 8 березня 2023 року.
"Написання цього підручника було не просто складним... війна, часто без електрики!!! Де я тільки не працювала, коли не було електрики!!!", — написала Інна Тріщук.
У дописі 31-річна вчителька з інформатики Клесівського ліцею також згадала моменти під час написання підручника.
Серед них й інтерв'ю для Суспільного, в якому розповіла про "двотижневу біганину в пошуках робочої розетки і мінімального інтернету".
"Мені треба було встигнути до 1 грудня подати всі матеріали до підручника і останні два тижні, коли почали вимикати світло, почалася погоня за генератором. Спочатку я просто ходила до нас в шкільну котельню, де є генератор, і просила в хлопців, щоб пустили попрацювати. Звичайно, вони дозволяли, а потім у нас в Клесові відкрився Пункт незламності на базі місцевої пожежної команди, і вже я ходила туди. Там просто бомбезні чоловіки — вони і чай зроблять, щоб я собі спокійно працювала. Вони просто врятували мене своїм генератором і я змогла дописати підручник з інформатики для шостого класу", — розповідала Інна Тріщук.
Свою впевненість у тому, що гриф МОН отримає, вчителька пояснювала тим, що є авторкою підручника з інформатики для п'ятого класу, який у 2021 отримав гриф:
"Отримати гриф МОНу означає, що підручник відповідає модельній програмі, по якій він написаний, і критеріям до написання підручників. І його надрукують за бюджетні кошти. Для молодого автора з першого разу отримати гриф МОНу — це дуже велика рідкість і зазвичай вони не долають цей етап".
Читайте також
- Ставиш машину — плати: як влада Рівного бачить вирішення проблеми із паркомісцями
- Навчання у війну: рівненська психологиня радить, як підготувати дитину до 1 класу
- Спалах кору можливий у 2023-му: епідеміолог з Рівного розповів про загрозу та статистику щеплень
- У громаді на Рівненщині три роки доплачуватимуть за народження дітей
- "Шахраї просять не телефонувати їм": що не можна робити на шопінгу в інтернеті — поради рівненського кіберполіцейського
Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах: