Книги, які не продаються: бібліотеки Рівненщини отримають п'ять видань про події Революції Гідності

Книги, які не продаються: бібліотеки Рівненщини отримають п'ять видань про події Революції Гідності

Книги, які не продаються: бібліотеки Рівненщини отримають п'ять видань про події Революції Гідності
. Фото: Рівненська обласна рада

Для Рівненської обласної бібліотеки для молоді передали перші комплекти видань із п'яти книг про історію Революції Гідності, ці видання не можна купити у книгарнях. Про це 27 лютого повідомили на сайті обласної ради й додали, що такі видання отримають бібліотеки в усіх тергромадах.

Книги для Рівненщини передав Музей Революції Гідності, що у Києві. У комплект входить п’ять книг, які розповідають про події, які відбувалися на Майдані. Ці видання не можна купити у книгарнях, вони є лише в бібліотеках України.

Книги презентувала депутатка облради Вікторія Опанасюк, її чоловік Валерій Опанасюк загинув під час подій на Євромайдані:

"Це два комплекти книг про події, які відбувалися в Україні, починаючи з 2013-го року, події, які круто змінили нашу історію. Цінність їх не лише у змісті, адже написані вони з перших вуст".

Про що книги

Дві частини видання "МАЙДАН. Пряма мова" — це спогади учасників і свідків Революції Гідності. У 2019 році першу книгу внесено до найкращих біографічних видань за версією Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

"Думки подані майже без редакторського втручання, щоб якомога точніше документально передати свідчення і характери опитаних", — йдеться в описі обласної ради.

Трилогія "Небесна сотня. Життєписи" — це видання, яке розповідає про 107 історій Героїв Небесної Сотні. Авторка книги Світлана Терейковська — активістка та волонтерка під час Революції Гідності.

"Це маловідомі біографічні факти, спогади та свідчення рідних, друзів, земляків загиблих за Україну, доповнені унікальними світлинами з Майдану", — зазначають у облраді.

Де почитати

Голова обласної ради Андрій Карауш зазначив, що комплекти книг отримають бібліотеки всіх громад Рівненщини, яких 64 громади. Також прочитати книги можна буде у трьох обласних книгозбірнях — бібліотеці для молоді, бібліотеці для дітей та обласній науковій бібліотеці.

Читайте також

  • 20 тисяч за два місяці: на Рівненщині зросла кількість переселенців
  • На Рівненщині викрили посередника у схемі продажу гуманітарної допомоги військовим. Що це за справа
  • Декомунізація Ювілейного: у рівнян питають нову назву для мікрорайону
  • Починають курити з цікавості: на Рівненщині медики провели опитування серед учнів

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок