У Рівному інтерни та студенти Луганського медуніверситету безплатно перевірятимуть зір. Чекають обладнання

У Рівному інтерни та студенти Луганського медуніверситету безплатно перевірятимуть зір. Чекають обладнання

У Рівному інтерни та студенти Луганського медуніверситету безплатно перевірятимуть зір. Чекають обладнання
. ochkov.net

У Рівному запустили проєкт безплатних офтальмологічних обстежень. Відповідний меморандум 19 жовтня підписали фундація імені князів-благодійників Острозьких та релокований на Рівненщину Луганський державний медичний університет.

В рамках меморандуму у Рівненську обласну лікарню доставлять обладнання, на якому медики-офтальмологи, інтерни та студенти вишу безплатно прийматимуть рівнян та переселенців, охочих перевірити зір.

"Нове офтальмологічне обладнання закуплене — при закупці було враховано те, що обладнання виробляється саме в Україні", — розповів керівник фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич.

У Рівному інтерни та студенти Луганського медуніверситету безплатно перевірятимуть зір
На фото Руслан Краплич (справа) та Сергій Смирнов підписують меморандум, 19 жовтня 2022 рік. Фото: Суспільне Рівне

Нове обладнання поки очікують, розповів ректор Луганського державного медуніверситету Сергій Смирнов.

"Також обговорюємо з керівництвом обласної клінічної лікарні порядок дії цих приладів. Я думаю, що все буде реалізовано найближчим часом", — сказав ректор.

Потреба в обстеженнях пов'язана передусім із тим, що нині побільшало захворювань, пов'язаних із порушенням зору, сказав директор обласного департаменту охорони здоров'я Олег Вівсянник.

"Це як ускладнення, так і первинні захворювання. Тому ставка першочергово зроблена на проблему даної патології", — зазначив посадовець.

Що відомо

  • Луганський державний медичний університет переїхав на Рівненщину через воєнні дії наприкінці березня. До цього навчальний заклад розташовувався в місті Рубіжне Луганської області. З вересня тут навчається понад дві сотні студентів.
  • Луганський державний медичний університет заснували у 1956 році у Луганську. До міста Рубіжне він переїхав після початку АТО у 2014 році.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок