На Рівненщині хочуть заборонити феєрверки та їзду на авто без глушників

На Рівненщині хочуть заборонити феєрверки та їзду на авто без глушників

На Рівненщині хочуть заборонити феєрверки та їзду на авто без глушників
. Фото: pexels/vesti.ua

Начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль збирається ініціювати заборону використання феєрверків та їзду авто без глушників. Про це він повідомив у своєму офіційному Telegram 6 липня.

Такі пропозиції посадовець винесе на розгляд Ради оборони області. Підставою стали результати опитування, які Віталій Коваль провів минулого тижня у своєму каналі. Посадовець запитав користувачів, чи варто заборонити продаж та запуск феєрверків, а також пересування авто без глушника у населених пунктах області.

Із понад 180 тисяч учасників, які є в його Telegram-каналі, в опитуванні участь взяли трохи більше 24,5 тисячі.

  • 95% (23 251 людина) підтримують такі заборони
  • 5% (1 337 осіб) вважають їх не доцільними
“Зважаючи на одностайність суспільства у цьому питанні, ініціюватиму винесення відповідних питань на найближче засідання Ради оборони Рівненської області”, — зазначив начальник ОВА.

Такі заборони впровадили і в ряді інших українських міст, зокрема, у Києві.

Що відомо

  • У Гощанській громаді з 1 червня заборонили пересуватись на транспорті без глушника у вечірню та нічну пору доби. Підставою стали скарги людей, які сприймали звук транспорту як стрілянину. Скаржилась і вдова загиблого бійця. У селищній раді зазначили, що під час воєнного стану повноваження вводити такі обмеження у них є.
  • Через два тижні дії заборони голова Гощанської громади Микола Панчук Суспільному повідомив, що ситуація змінилась і втручання правоохоронних органів не знадобилось, а скарг від жителів більше немає.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок