Мер Рівного обмежив премії посадовцям-керівникам на період воєнного стану

Мер Рівного обмежив премії посадовцям-керівникам на період воєнного стану

Мер Рівного обмежив премії посадовцям-керівникам на період воєнного стану
. На тлі міського голови — розпорядження про преміювання за березень, яке викликало обурення у соцмережах

Міський голова Рівного підписав розпорядження про обмеження премій керівництву міста, посадовцям і працівникам виконкому. Відповідний документ Суспільному 4 квітня продемонструвала речниця мерії Оксана Власюк. Нещодавно преміювання посадовців мерії в умовах воєнного стану викликало критику у соціальних мережах.

Як ідеться у розпорядженні, датованому 31 березня, у мерії враховують “можливе невиконання дохідної частини бюджету тергромади у зв’язку із внесеними змінами в законодавство щодо оподаткування та ризиками недоотримання доходів”. Відтак, з 1 квітня і до закінчення воєнного стану преміювання скасовують.

“Обмежити розмір преміювання керівному складу виконавчого комітету Рівненської міської ради (заступники міського голови, секретар міськради, керуючий справами, староста), керівникам самостійних структурних підрозділів та їх заступникам у розмірі 10% посадового окладу”, — йдеться в розпорядженні.

Мер Рівного обмежив премії посадовцям-керівникам на період воєнного стану
Фото розпорядження надані пресслужбою мерії

Також міський голова вирішив обмежити витрати, не пов’язані з першочерговими питаннями функціонування установ, підприємств та організацій в умовах воєнного стану та розміщенням тимчасово переміщених осіб.

Крім того, профільному управлінню доручили забезпечити фінансування видатків на зарплатню працівникам бюджетних установ, а також на потреби, які пов’язані із забезпеченням життєдіяльності громади. Моніторинг доходів мер розпорядився проводити щодня, а зміни до розпису бюджету вносити щомісяця.

Як уточнила Суспільному Оксана Власюк, оклад міського голови Рівного складає 15 900 гривень.

Що відомо

  • Наприкінці березня у соцмережах розкритикували преміювання працівників мерії та посадовців, зокрема, й керівництва міста у розмірі до 180%. Після цієї критики міський голова пояснив, що працівники, яким, з його слів, додалось роботи і зменшились і без того невеликі оклади, заслуговували на надбавку. Крім того, частину премії обіцяли пожертвувати на потреби ЗСУ. Саму історію Третяк назвав “хайпом, який підняли деякі політикани в час війни, маніпулюючи свідомістю і розумом людей".

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок