Рівнянам показали, який вигляд може мати база ФК "Верес"

Рівнянам показали, який вигляд може мати база ФК "Верес"

Рівнянам показали, який вигляд може мати база ФК "Верес"
. Instagram / Іван Надєїн

Влада Рівного запропонувала чотири земельних ділянки під будівництво спортивної бази футбольному клубу "Верес". Через складний рельєф місцини, керівництво клубу обрало найбільш оптимальну ділянку площею у вісім гектарів. Питання виділення земельної ділянки мають розглянути на сесії Рівнеради 15 квітня.

Ділянка розташована на вулиці Костромській поблизу Пагорбу слави. За словами президента "Вереса" Івана Надєїна, у планах будівництво футбольних полів для основної команди, а також молодіжної та жіночої, яку хочуть створити найближчим часом.

Рівнянам показали, який вигляд може мати база ФК "Верес"
Instagram / Іван Надєїн

Також на базі мають бути приміщення для забезпечення тренувального процесу та проживання гравців і персоналу.

Рівнянам показали, який вигляд може мати база ФК "Верес"
Instagram / Іван Надєїн

Земельну ділянку мають виділити рішенням Рівнеради, і, як припустив міський голова Олександр Третяк, це може статися вже цього місяця.

"Вже у понеділок ми винесемо це питання на погоджувальну раду, якщо голови фракцій підтримують цю ідею, цілком ймовірно на найближчий сесії буде винесене це питання. Якщо ж не 15 квітня, то ми плануємо до кінця квітня буде ще одна позачергова сесія і сподіваюся до кінця квітня ми вирішимо це питання", – розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.

"Я задоволений, приємно вражений такими варіантами, це на Костромській, це дійсно серйозний варіант – він і логістично зручний, рельєфно нам підходить, дозволить нам побудувати мінімум три поля", – прокоментував президент "Вереса" Іван Надєїн.

Керівництво клубу готове взятися за роботу на наступний день після прийняття рішення, – додав Іван Надєїн.

Що відомо

  • Ділянку на вулиці Костромській влада Рівного розглядала як пріоритетну для будівництва спортивно-тренувальної бази для рівненського футбольного клубу "Верес". Раніше такий об’єкт планували звести на лугу біля вулиці Волинської Дивізії. Тим часом футболісти "Вереса" тренуються на стадіоні НУВГП або ж у Здолбунові.
  • У жовтні 2020 року йшлося про будівництво бази "Вереса" на лугу біля вулиці Волинської Дивізії. На ділянці у 4 гектари клуб планував збудувати шість футбольних полів й адміністративну будівлю. Втім, депутати Рівнеради минулого скликання відправили це питання на довивчення, а депутати нинішнього скликання на розгляд не виносили.
  • У січні стало відомо, що керівництво рівненського "Вереса" веде перемовини з владою Здолбунова щодо отримання в оренду земельної ділянки під будівництво бази, яку раніше планували в обласному центрі.
  • Рівненський клуб "Верес" нині є лідером Першої ліги чемпіонату України, і має шанси на вихід до Прем'єр-ліги. Домашні матчі через відсутність у Рівному відповідного стадіону команда третій сезон проводить у Млинові.
На початок