У Рівному знайшли нову ділянку для бази ФК "Верес"

У Рівному знайшли нову ділянку для бази ФК "Верес"

Ексклюзивно
У Рівному знайшли нову ділянку для бази ФК "Верес" фото Дмитра Котлярова

Ділянку на вулиці Костромській влада Рівного розглядає як пріоритетну для будівництва спортивно-тренувальної бази для рівненського футбольного клубу "Верес". Раніше такий об’єкт планували звести на лугу біля вулиці Волинської Дивізії. Тим часом футболісти "Вереса" тренуються на стадіоні НУВГП або ж у Здолбунові.

На земельній ділянці, що розташована ліворуч від центральних сходів на Пагорбі Слави на вулиці Костромській, може бути побудована спортивно-тренувальна база для рівненського футбольного клубу "Верес". Як повідомив член комісії Рівнеради з питань архітектури Дмитро Котляров, генплан передбачає будівництво на цій території саме спортивного об'єкта.

У Рівному знайшли нову ділянку для бази ФК "Верес"фото Дмитра Котлярова

"І зона відповідна, і під'їзд зручний, і локація. Є свої мінуси. Будемо пропрацьовувати з архітекторами і дивитися, що з цього виходить", – коментує таку ідею депутат.

Віцепрезидент "Вереса" Юрій Фалко розповів, що на цій базі повинне бути стандартне поле зі штучним покриттям сучасним 70 на 110, а також два тренувальних поля з трав'яним покриттям, з поливами, підігрівом і два майданчики 20х40, для того, щоб могли займатися діти. Також цей об’єкт повинен включати, на думку Юрія Фалка, житло і адміністративні приміщення.

Питання про локацію спортивно-тренувальної бази "Вереса" зараз на стаді обговорення, повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк. Якщо ж ділянку на Костромській погодять, то питання проєкту будівництва винесуть на голосування сесії.

Що відомо

  • У жовтні 2020 року йшлося про будівництво бази "Вереса" на лугу біля вулиці Волинської Дивізії. На ділянці у 4 гектари клуб планував збудувати шість футбольних полів й адміністративну будівлю. Втім, депутати Рівнеради минулого скликання відправили це питання на довивчення, а депутати нинішнього скликання на розгляд не виносили.
  • У січні стало відомо, що керівництво рівненського "Вереса" веде перемовини з владою Здолбунова щодо отримання в оренду земельної ділянки під будівництво бази, яку раніше планували в обласному центрі.
  • Рівненський клуб "Верес" нині є лідером Першої ліги чемпіонату України, і має шанси на вихід до Прем'єр-ліги. Домашні матчі через відсутність у Рівному відповідного стадіону команда третій сезон проводить у Млинові.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу