МОЗ вдруге за день оновило карантинні зони. "Червоними" знову стали 10 областей

МОЗ вдруге за день оновило карантинні зони. "Червоними" знову стали 10 областей

МОЗ вдруге за день оновило карантинні зони. "Червоними" знову стали 10 областей
. УНІАН

Міністерство охорони здоров'я вранці 27 березня оновило поділ на карантинні зони, включивши до "червоної" зони 13 з 24 регіонів. Проте згодом міністерство скорегувало дані, скоротивши кількість областей "червоної"зони до 10-ти.

Про це свідчить інформація на сайті МОЗ.

Так, до "червоної" зони спочатку потрапили наступні 13 регіонів: Київ, Рівненська, Чернігівська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Черкаська, Чернівецька області. Згодом з цього переліку виключили Рівненську, Черкаську та Чернігівську області — їх включили до "помаранчевої" зони.

Відповідно, у "помаранчевій" зоні, з урахування вказаних трьох областей, опинилися: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Тернопільська, Харківська та Хмельницька.

Херсонська область, як і раніше, перебуває у "жовтій" карантинній зоні.

Що відомо

  • 16 березня міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні можуть впровадити локдаун, якщо понад половина регіонів опиниться в "червоній" зоні.
  • Станом на 17 березня у "червоній" зоні перебували чотири області, 17 регіонів — в "помаранчевій" зоні, чотири області — в "жовтій".
  • 26 березня Держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні вирішила віднести Чернігівську область до "червоної" зони з 29 березня.
  • 25 березня МОЗ оновило розподіл на карантинні зони. Тоді до"червоної" зони потрапили дві області, всього 10 регіонів країни.
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов спрогнозував, що новий спалах COVID-19 триватиме до кінця квітня.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок