Майже всі "помаранчеві". МОЗ оновило поділ регіонів на карантинні зони

Майже всі "помаранчеві". МОЗ оновило поділ регіонів на карантинні зони

Майже всі "помаранчеві". МОЗ оновило поділ регіонів на карантинні зони
УНІАН

Міністерство охорони здоров'я оновило поділ регіонів на карантинні зони. Станом на 17 березня 17 регіонів опинилися в "помаранчевій" зоні, чотири області — в "жовтій", і чотири в "червоній".

За даними МОЗ, у "жовтій" зоні залишилися Дніпропетровська, Кіровоградська, Рівненська та Харківська області. У "червоній", як і раніше, знаходяться 4 області: Закарпатська, Івано-Франківська, Житомирська та Чернівецька.

"Помаранчевий" є попереджувальним рівнем, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів. Такий рівень ввели у 17 регіонах — Києві, Вінницькій, Волинській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській області.

Показник госпіталізацій хворих на COVID-19 перевищено в 10 регіонах. Найвищий показник завантаженості ліжок із киснем станом у Києві - 69,8%, Закарпатській області - 67,5%, Івано-Франківській - 65,9% (при визначеному показнику 65%).

Що відомо

  • Напередодні Міністерство охорони здоров'я повідомило про напружену ситуацію з поширенням COVID-19 в Києві та Вінницькій області.
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов зазначив, що внаслідок цього в цих регіонах можуть запровадити окремі посилені обмеження.
  • 15 березня Міністерство охорони здоров'я оновило поділ на карантинні зони. За новим поділом у "помаранчевій" карантинній зоні опинилась Чернігівська область.
  • Уперше карантин в Україні запровадили ще з 12 березня 2020 року. Потім його неодноразово продовжували, а влітку перевили у форму адаптивного карантину з поділом регіонів на чотири зони. З 8 по 24 січня 2021 року в Україні діяли жорсткі карантинні обмеження з метою розвантажити медичну систему та зменшити хвилю поширення COVID-19.
  • 17 лютого 2021 року уряд повернув адаптивний карантин, та продовжив його до 30 квітня.
На початок