Апеляція на рішення суду: у Полтаві не погоджуються із результатами виборів депутатів до міськради

Апеляція на рішення суду: у Полтаві не погоджуються із результатами виборів депутатів до міськради

Апеляція на рішення суду: у Полтаві не погоджуються із результатами виборів депутатів до міськради
. Полтавщина

Полтавець Андрій Шугов оскаржуватиме рішення Полтавського окружного адмінсуду щодо позову на міську ТВК. Він подав його, бо не погоджується із результати виборів депутатів до Полтавської міськради. Про це повідомила представниця позивача Світлана Ярошенко.

Андрій Шугов 24 грудня подав позов до Полтавського окружного адмінсуду. Як розповіла його адвокатка Світлана Ярошенко, полтавець вважає, що оголошення Полтавською міською ТВК результатів виборів було незаконним і остання не мала на це права. Зокрема, в Полтавському адмінсуді оскаржував результати підсумків по виборчому округу № 5 та загалом результатів виборів депутатів до міськради. На думку позивача, додала Ярошенко, Полтавська міська ТВК неправомірно перебрала на себе повноваження Шевченківської районної у місті комісії та неналежно склала виборчі протоколи.

25 грудня Полтавський окружний адмінсуд позов відхилив, бо не вбачав незаконності в оголошенні результатів. Тож Андрій Шугов подав апеляцію. Поки дата засідання невідома.

Що відомо

  • 24 грудня в газеті «Полтавський вісник» опублікували результати виборів до Полтавської міськради. Це обов’язковий крок. На наступну добу після цього кандидати у депутати можуть подавати заяви на реєстрацію. Коли міська ТВК прийме 28 заяв і затвердить їх відповідними постановами – збереться кворум, аби скликати першу сесію новообраної Полтавської міськради.
  • Вночі 23 грудня Полтавська міська ТВК оголосила результати виборів за депутатів міськради. Оголосити результати з виборів не могли близько двох місяців через позови до суду, які оскаржували роботу Полтавської міської ТВК.
  • 9 грудня Шевченківська районна у Полтаві комісія перерахувала документи та склала протокол голосування. У міській ТВК вперше підбили підсумки виборів депутатів до Полтавської міської ради ще 6 листопада.
На початок