У Полтаві пограбували "Благокаву", де збирали гроші для військових

У Полтаві пограбували "Благокаву", де збирали гроші для військових

Оновлено

Правоохоронці встановили особу жінки, яка 23 червня близько 4:30 пограбувала благодійну кав'ярню на Соборному майдані у Полтаві.

Про цю подію Суспільному повідомила керівниця БО "Полтавський батальйон небайдужих" Наталія Гранчак. Момент крадіжки зафіксували камери відеоспостереження.

"Жінка прийшла, відламала низ скрині, повністю кошти всі дістала і пішла геть. Тому, в даний момент скриня тут не висить, вона в нас тут стоїть поруч", повідомила адміністраторка кав’ярні "Благокава" Ірина Карюк.

У Полтаві пограбували "Благокаву", де збирали гроші для військових
Наталія Гранчак, керівниця БО "Полтавський батальйон небайдужих". Суспільне Полтава

Момент крадіжки зафіксували камери відеоспостереження, розповіла керівниця БО "Полтавський батальйон небайдужих" Наталія Гранчак.

"Вона потрапила до будиночка Миколая. На відео видно, як вона викруткою відкриває двері і десь хвилину сорок вона перебуває в середині. І за цей час відкриває скриньку. На відео видно, як вона хапає планшет, якому всього лиш три дні і ми здивовані, що новенький планшет вона не забирає. Її цікавили лише гроші. Вона працює без рукавичок, без нічого, кругом відбитки її пальців", — розповіла керівниця БО "Полтавський батальйон небайдужих" Наталія Гранчак.

Зі скриньки жінка забрала близько дев’яти тисяч гривень, каже Наталія Гранчак.

Гроші волонтери збирали на монокуляр для 67-ї бригади ЗСУ.

"Хлопці працюють в районі Куп’янська, саме для них ми збираємо. Зібрали 110 тисяч, потрібно 190. І саме з цієї суми жінка вкрала кошти", — повідомила керівниця БО "Полтавський батальйон небайдужих" Наталія Гранчак.

"Тепер уже забираємо, все забираємо, ховаємо, під ключ все, що можна й не можна. Дуже шкода, що є такі люди. Бо тут кожен якось долучається, вкладається, йде через усе місто аби прийти до нас попити кави і задонатити, а тут таке", розповіла адміністраторка кав’ярні "Благокава" Ірина Карюк.

У скоєному підозрюють місцеву жительку, яка раніше мала проблеми із законом. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статею Кримінального кодексу України "Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану". Максимальна санкція — до восьми років позбавлення воліПозбавлення волі – кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи.

У Полтаві пограбували "Благокаву", де збирали гроші для військових
Гроші волонтери збирали на монокуляр для 67-ї бригади ЗСУ. Суспільне Полтава

"Наскільки мені відомо, що саме ця особа кілька тижнів тому вже обікрала ларьки на Садах (мікрорайон у Полтаві – ред.), тобто, вона вже помічена в таких справах. Сподіваюся, що поліція після цього інциденту зможе її остаточно відслідкувати, відкрити провадження і вона понесе покарання", — повідомила керівниця БО "Полтавський батальйон небайдужих" Наталія Гранчак.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок