Обстріл цивільних будинків у Полтаві: як змінився стан поранених

Обстріл цивільних будинків у Полтаві: як змінився стан поранених

Обстріл цивільних будинків у Полтаві: як змінився стан поранених
Постраждалий внаслідок обстрілу студент. Суспільне Полтава

Після обстрілу цивільної інфраструктури, який російська армія завдала по Полтаві 17 червня, шестеро людей, у тому числі одна дитина, перебувають у чотирьох медзакладах міста.

Стан постраждалих – середньої тяжкості та близький до задовільного. Про це Суспільному повідомили у медзакладах.

В обласній лікарні імені Скліфосовського лікують 19-річного хлопця. Нині він перебуває у центрі торако-абдомінальної хірургії. Як розповів завідувач центру Андрій Калюжка, пацієнт у стабільному стані. 20 червня пацієнта планують виписати із медзакладу.

Обстріл цивільних будинків у Полтаві: як змінився стан поранених
19-річний хлопець, який постраждав внаслідок обстрілу. Суспільне Полтава

У дитячій міській лікарні продовжує лікування одна постраждала від обстрілу дитина. Про це розповів завідувач отоларингологічного відділення Валерій Балинський.

"17 червня на приймальне відділення КП ДМКЛ було звернення трьох дітей. Одна дитина на сьогодні перебуває у лікарні на лікуванні, стан дитини оцінюється як середньої тяжкості. На даний момент надається вся необхідна допомога", — каже Валерій Балинський.

У першу міську лікарню загалом звернулися дев’ятеро людей. Трьох медики госпіталізували у хірургічне відділення з вибуховими травмами та осколковими пораненнями. Їхній вік ― від 20 до 67 років. Нині ці пацієнти у задовільному стані, розповіла заступниця головного лікаря закладу Юлія Матвієнко.

У Полтавську центральну райлікарню після обстрілу госпіталізували 67-річну жінку. Вона перебуває у хірургічному відділенні. Її стан близький до задовільного. Про це Суспільному розповів головний лікар медзакладу Олег Мехедько.

Що відомо про обстріл Полтави 17 червня

Близько 14:00 17 червня російська армія обстріляла Полтаву, ймовірно, крилатою ракетою Х-59. Про це Суспільному повідомляла речниця Полтавської обласної прокуратури Людмила Іващук. Пошкодження отримали багатоповерхівки, дитячий садок, електролінії та гаражі. Також через обстріл сталося знеструмлення 53 тисяч побутових і 2,4 тисячі юридичних споживачів.

Повітряна тривога у регіоні тривала майже годину ― від 13:42 до 14:24. У цей час Повітряні сили ЗСУ повідомляли про цілі у напрямку Полтавщини.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок