У Полтаві оголосили тендер на ремонт будинку на вулиці Квітучій, який поруйнувався через вибуху

У Полтаві оголосили тендер на ремонт будинку на вулиці Квітучій, який поруйнувався через вибуху

Вибух у будинку на Квітучій: у Полтаві оголосили тендер на ремонтні роботи
Будинок на вулиці Квітучій у Полтаві через місяць після вибуху, вересень 2023-го року. Суспільне Полтава

У Полтавській громаді хочуть відремонтувати будинок, де у серпні 2023-го року вибухнув газовий балон. Для пошуку підрядника оголосили тендер.

На роботи готові спрямувати понад 12 мільйонів 955 тисяч гривень. Про це стало відомо з тендера, який оголосили на онлайн-платформі для закупівель "Рrozorro". У ньому вказано, що замовляють "капітальний ремонт з усунення наслідків аварій в житловому будинку" на вулиці Квітучій, 8. Замовником послуг є управління капітального будівництва Полтавської міської ради.

Згідно з тендером, підрядні організації можуть подавати пропозиції до 3 липня. Цього ж дня влаштують аукціон. Строк виконання робіт ― до 31 грудня 2024-го року.

Як ремонтуватимуть після вибуху багатоповерхівку у Полтаві

Інженери рекомендують замінити системи опалення та водопостачання, а також встановити металеві опори між поверхами та утеплити частину будинку. Планування пошкоджених помешкань зміниться. Про це Суспільному розповідав розробник проєктно-кошторисної документації Роман Мягкохліб. За його словами, відновити будинок можна за пів року.

Що відомо про вибух у полтавській багатоповерхівці

У багатоквартирному будинку на вулиці Квітучій вибух стався близько 22:00 6 серпня 2023-го. Як розповідав Суспільному речник рятувальників регіону Віталій Шкаревський, через вибух 6 серпня травми отримали три людини, двох із них госпіталізували. Як повідомив 6 вересня начальник міського департаменту охорони здоровʼя Сергій Котов, власник газового балона, якого раніше госпіталізували, помер.

Жителям багатоповерхівки виділили по 10 тисяч гривень допомоги. По 5 тисяч отримають люди з будинку навпроти, в яких частково пошкоджені вікна і яких не відселяли після вибуху.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок