На Полтавщині виявили ще один випадок африканської чуми свиней

На Полтавщині виявили ще один випадок африканської чуми свиней

На Полтавщині виявили ще один випадок африканської чуми свиней
Ілюстративне. Фото ілюстративне, pexels

14 червня до державної лікарні ветеринарної медицини надійшло повідомлення про захворювання та загибель свиней у приватному домогосподарстві у жителя села Трудовик Новогалещинської громади.

Про це повідомили на сайті Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Фахівці служби ветеринарної медицини виїхали на місце загибелі тварин та відібрали біологічний матеріал для дослідження їх на африканську чуму свиней.

Згідно зі звітом про результати дослідження, встановлено, що у патологічному матеріалі виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

На неблагополучній території приватного домогосподарства встановлено карантин. Нині вживають заходи щодо ліквідації та недопущення розповсюдження даного захворювання на інші території.

З початку року — це вже третій випадок виявлення африканської чуми на Полтавщині. Останній виявили 7 червня у Терешківській громаді.

Що таке сказ і чим він небезпечний

Сказ ― це небезпечне вірусне захворювання тварин та людей, яке викликає розлади центральної нервової системи та закінчується загибеллю. Ця хвороба невиліковна, тому найкраща профілактика – це щорічна профілактична вакцинація для тварин.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок