У Кременчуці біля "Кредмашу" відбулася акція "Не мовчи. Полон вбиває"

У Кременчуці біля "Кредмашу" відбулася акція "Не мовчи. Полон вбиває"

Важливо
Підтримка полонених. Акція у Кременчуці
Акція підтримки військовополонених. Кременчук. 9 червня. Суспільне Полтава

9 червня у Кременчуці організували акцію-нагадування "Не мовчи. Полон вбиває". Вона відбулася на підтримку військовополонених Маріупольського гарнізону, всіх полонених та зниклих безвісти. Її влаштували родини військовополонених.

У Кременчуці відбулася акція "Не мовчи. Полон вбиває"
Учасники акція просять повернути військовополонених. Суспільне Полтава

Цього разу близько 20 людей зібралися біля ПК "Кредмаш". Вони тримали у руках плакати з написами "Волю захисникам Азовсталі", "Полон вбиває", "Стань голосом полонених", "Моя біль Азов". Про це повідомила кореспондентка Суспільного з місця події.

"Перебуває у полоні син. 17 травня 2022 року вийшов за наказом і по цей час перебуває у полоні. Із "Азовсталі" виходив. У тому році, у березні 2023 року відео бачила, що на той час він перебував у Донецькій колонії в Горлівці. І більше не знаю нічого. Зв’язку ж немає ніякого, не телефонував, ніде нічого, не знаю нічого", — розповіла мати військовополоненого Любов Шутова.
Акція "Не мовчи. Полон вбиває"
Акція відбулася на підтримку військовополонених Маріупольського гарнізону. Суспільне Полтава

Однією з організаторок акції є Світлана Павлова. Її син 18 травня 2022 року вийшов із заводу "Азовсталь", після чого потрапив у полон. Його Росія засудила на 22 роки колонії суворого режиму.

На Полтавщині відбулася акція "Не мовчи. Полон вбиває"
Рідні військовополонених прийшли на акцію з плакатами. Суспільне Полтава
"Сьогодні, я хочу особливо наголосити, звернути увагу саме на засуджених хлопців. Яким виносять вироки від 20 років і пожиттєво. Хочу сказати, що навіть вирок 25, 22, 28 років це все одно рівняється, що пожиттєвому строку. Росія порушує всі права людини і порушує Женевські конвенції, у яких сказано, що жодна країна не має права засуджувати військовополонених", — каже Світлана Павлова.
У Кременчуці 9 червня відбулася акція "Не мовчи. Полон вбиває"
Акцію влаштували родини військовополонених. Суспільне Полтава

Такі акції у Кременчуці відбуваються майже щотижня у неділю о 12:00. Нагадати про військовополонених приходять їхні родичі та небайдужі містяни.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок