Волонтери у Кременчуці виготовляють причепи для ЗСУ

Волонтери у Кременчуці виготовляють причепи для ЗСУ

У Кременчуці волонтери благодійного фонду "Спільно пліч-о-пліч" виготовляють причепи, напівлафети та буржуйки для військових. Займаються вони цим із початку повномасштабного вторгнення.

За цей час вони зробили близько дві тисяч буржуйок, 153 причепи та п’ять напівлафетів. Про це Суспільному розповів волонтер Сергій Каптан.

"Спочатку ми робили буржуйки, це такі невеличкі мобільні буржуйки. Ми їх зробили, мабуть, тисячі дві. Потім, коли ми спілкувалися з військовими, ми зрозуміли, що їм потрібні причепи. Для переміщення особистих речей, БК (боєкомплектів – ред.), палива", — розповів волонтер Сергій Каптан.

Волонтери у Кременчуці виготовляють причіпи для ЗСУ
Причіп для військовослужбовців ЗСУ. Суспільне Полтава

Волонтери виготовляють причепи трьох видів. Реставрують старі, створюють нові стандартні та нещодавно почали виготовляти причіпи-спальники, де військові можуть відпочивати.

"У нас, скажімо так, надходження коштів, це є донати із соцмереж. Я в Facebook виставляю, роблю збори під кожен причіп. І є ще у нас друзі, які нам допомагають. І є ще наші особисті кошти. Матеріали (це метал, це ходова частина, це колеса) – все є, де купувати. І є постачальники, які нам привозять. І вони йдуть нам на зустріч, у борг дають, дають знижку. Але є дуже велике таке прохання до всіх небайдужих, допомагати фінансами", — говорить волонтер Сергій Каптан.

Волонтери з Кременчука виготовляють причіпи для ЗСУ
Волонтери під час виготовлення деталей до причіпа. Суспільне Полтава

Причепи волонтери доставляють до військових або ж самі військові приїздять за ними. Напівлафети відправляють поштою.

Загалом у команді благодійного фонду "Спільно пліч-о-пліч" 10 людей.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок