Полтавець Роман Романчук став переможцем всеукраїнського конкурсу "Вчитель року"

Полтавець Роман Романчук став переможцем всеукраїнського конкурсу "Вчитель року"

Роман Романчук вчитель року
Роман Романчук. Facebook Роман Романчук

Вчитель географії полтавської школи №20 Роман Романчук став кращим в Україні. Він переміг у всеукраїнському конкурсі "Вчитель року — 2024".

Про це Суспільному розповів переможець Роман Романчук. Загалом у конкурсі взяли участь майже пів тисячі викладачів географії з України.

«Понад тисячу балів я отримав. Це сума усіх балів на другому етапі по різних категоріям. Конкурс саме по географії проводиться раз на 5 років. Тому це дуже важливе для мене досягнення»
Полтавець Роман Романчук став переможцем конкурсу "Вчитель року-2024"
Диплом переможця всеукраїнського конкурсу "Учитель року — 2024". Полтавська міська рада

Роман Романчук понад п’ять років викладає географію у Полтавській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги. Перед участю у фіналі конкурсу "Вчитель року" він став переможцем обласного етапу.

Що відомо про відбірковий етап конкурсу "Учитель року – 2024" на Полтавщині

Четверо педагогів з Полтавщини брали участь у відбірковому етапі другого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2024". Випробування тривали з 8 до 20 квітня. Учасники змагалися у випробуваннях: "Тестування", "Майстерка", "Практична робота", "Аналіз поетичного твору", "Написання есею", "Аналіз твору мистецтва", "Методичний практикум", "Я так роблю". За результатами змагань до фіналу вийшли двоє учителів.

Загалом до конкурсу долучилися 58 педагогів з області, повідомляв начальник Полтавської ОВА у своєму Telegram-каналі Філіп Пронін.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок