Анна Старчик і Роман Романчук з Полтавщини змагатимуться у конкурсі "Учитель року – 2024"

Анна Старчик і Роман Романчук з Полтавщини змагатимуться у конкурсі "Учитель року – 2024"

Роман Романчук та Анна Старчик з Полтавщини - учасники "Учитель року - 2024"
Роман Романчук та Анна Старчик. Фото: сайт Полтавська ОВА

До фіналу всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2024" пройшли двоє педагогів з Полтавщини. На випробуваннях область представлятимуть Анна Старчик і Роман Романчук.

Анна Старчик з Кременчука та Роман Романчук з Полтави позмагаються у фіналі конкурсу "Учитель року – 2024". Про це повідомили на сайті Полтавської обласної військової адміністрації.

Учителька наукового ліцею "Політ" Анна Старчик змагатимуться у номінації "Українська мова і література", а учитель полтавської школи № 20 імені Бориса Серги Роман Романчук – у категорії "Географія".

Під час фінального етапу, який відбудеться офлайн у Тернополі та Львові, учасники проходитимуть випробування: "Урок", "Дослідження" та "Майстерка".

"Хвилювання, звісно, трохи є. На фінальному етапі буде два випробування - це майстер-клас треба буде дати і урок, який ми даємо на незнайомих учнів. Тему і уроку, і майстер-класу будуть жеребкуванням визначати, тому детально готуватися поки що навіть змоги немає. На підготовку до майстер-класу буде 2 години, на підготовку до уроку буде трохи менше доби. І зараз особливо часу немає на хвилювання, тому що кінець навчального року, проводимо заняття, готуємося до них. Цього ж ніхто не скасовував", — розповіла Суспільному учасниця конкурсу Анна Старчик.

Що відомо про відбірковий етап конкурсу "Учитель року – 2024" на Полтавщині

Четверо педагогів з Полтавщини брали участь у відбірковому етапі другого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2024". Випробування тривали з 8 до 20 квітня. Учасники змагалися у випробуваннях: "Тестування", "Майстерка", "Практична робота", "Аналіз поетичного твору", "Написання есею", "Аналіз твору мистецтва", "Методичний практикум", "Я так роблю". За результатами змагань до фіналу вийшли двоє учителів.

Загалом до конкурсу долучилися 58 педагогів з області, повідомляв начальник Полтавської ОВА у своєму Telegram-каналі Філіп Пронін.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок