У Полтаві відбудеться четвертий фестиваль "Краєзнавчий артвікенд"

У Полтаві відбудеться четвертий фестиваль "Краєзнавчий артвікенд"

У Полтаві відбудеться Краєзнавчий артвікенд 2024
Пам'ятник Тарасу Шевченку у Полтаві. фото: Артур Ароян

17 травня у Полтаві розпочнеться триденний фестиваль "Краєзнавчий артвікенд — Шевченко в кубі". Цьогоріч він присвячений постаті Тараса Шевченка у житті Полтавщини. Протягом трьох днів відбуватимуться лекції істориків, культурологів, також передбачені екскурсії та музичні вечори.

Про це Суспільному розповів співорганізатор фестиваль, краєзнавець Артур Ароян.

17 травня запланований музичний вечір на території Полтавського краєзнавчого музею. Вхід вільний за попередньої реєстрацією. Початок – о 16:00. Заплановані виступи кобзарів, співаків, бандуристів і музичні перфоманси.

18 травня відбудеться лекторій в Полтавському аграрному державному університеті. Почнуться лекції з 11:00 і триватимуть до вечора. Історики, художники, філологи та інші спікери будуть обговорювати персону Тараса Шевченка і цікаві факти з його життя.

18 травня у Полтавському академічному обласному театрі ляльок покажуть виставу "Великий Льох" за однойменною поемою Тараса Шевченка.

Кількість місць на фестиваль обмежена. Захід організовує громадська організація "Save Poltava" спільно з Полтавським краєзнавчим музеем імені Василя Кричевського, кафедрою образотворчого мистецтва Інституту мистецтв ЛНУ ім Тараса Шевченка і Полтавською ОВА. Його проводять щорічно з 2019-го року. 2021-го та 2022-го він не відбувався.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок