"Все успішно продали": у Полтаві школярі 8-ї гімназії долучилися до збору грошей на дрон для воїнів

"Все успішно продали": у Полтаві школярі 8-ї гімназії долучилися до збору грошей на дрон для воїнів

У Полтаві школярі 8-ї гімназії долучилися до збору грошей для військових. 19,5 тисяч гривень вони зібрали на великодньому шкільному ярмарку, половину з яких спрямували на продукти та речі гігієни для бійців, інші - передали волонтерам БФ "Полтавський батальйон небайдужих" для купівлі дрона.

Зранку 7 травня у благодійній кав’ярні "Полтавського батальйону небайдужих" зібралися старшокласники 8-ї гімназії міста. Учні принесли гроші, які зібрали під час благодійного великоднього ярмарку в школі.

"Ярмарок був 30 квітня, ми з моїми однокласниками приносили смаколики. І продавали, і приносили. Ми приносили десерти, дуже багато всього. Приходили всі класи, діти були дуже заохочені. Було багато людей, було дуже цікаво і всі все успішно продали. Наш клас зібрав 1097 гривень. Всі ці гроші ми віддали до повної загальної суми і відділи на ЗСУ", — розповіла учениця гімназії № 8 Анна Карнаух.

У Полтаві школярі 8-ї гімназії долучилися до збору грошей на квадрокоптер
Анна Карнаух, учениця гімназії № 8. Суспільне Полтава

"Ми зібрали на ярмарку 19,5 тисяч гривень. 9, 5 тисяч ми витратили на засоби особистої гігієни, смаколики, продукти харчування для військових. А 10 тисяч ми сьогодні передали до "Полтавського батальйону небайдужих", — повідомила педагогиня-організаторка гімназії № 8 Поліна Панченко.

Долучився до ярмарку і дев’ятикласник Олександр Радкевич.

"Я хотів подарувати печиво нашій школі та з моєю мамою і батьком я пік вечір його на цей благодійний ярмарок. Печиво було з шоколадом та глазур’ю. Я хотів долучитися до цього ярмарку, щоб допомогти нашим хлопцям на фронті. У мого батька є два брати, які були під Бахмутом та під Бучею", — каже учень гімназії № 8 Олександр Радкевич.

У Полтаві школярі 8-ї гімназії долучилися до збору грошей на дрон для воїнів
Учні 8-ї гімназії в кав'ярні "Благокава". Суспільне Полтава

Гроші, які зібрали школярі, спрямують на закупівлю дрона для 25-ї бригади, яка тримає оборону біля Авдіївки, каже Наталія Гранчак. На це уже зібрали 25 тисяч гривень.

"Нам вчора вдалося знайти квадрокоптер по найдешевшій ціні – це 72 000 гривень. В Україні він буде близько 80-85 тисяч. Ми замовили його з Польщі і до кінця цього тижня його мають привезти. Я сподіваюся, якщо не до кінця цього тижня, то до початку наступного ми маємо завершити збір і передати хлопцям тому, що вони втратили останній дрон і на цей час у них немає жодного. Вже близько тижня вони сидять без дронів і це небезпечно", — розповіла керівниця БФ "Полтавський батальйон небайдужих" Наталія Гранчак.

У Полтаві школярі 8-ї гімназії долучилися до збору грошей на дрон для воїнів
Керівниця БФ "Полтавський батальйон небайдужих" Наталія Гранчак. Суспільне Полтава

"У нас весь клас долучився до цього ярмарку. Я принесла таке печиво і на ньому зефір. Купувала вафельні трубочки із згущеним молоком усередині", — повідомила учениця гімназії № 8 Вероніка Москаленко.

Решту грошей на квадрокоптер планують зібрати із продажу та донатів у "Благокаві".

Завдяки продажу пасок і смаколиків у пасхальні дні ми змогли зібрати велику суму і закрити попередній збір теж на квадрокоптер, і під Кринки ми зібрали на зарядні станції. А зараз запрошуємо всіх відвідувати нашу "Благокаву" і таким чином наближати перемогу", розповіла керівниця БФ "Полтавський батальйон небайдужих" Наталія Гранчак.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок