У Полтаві анонсували благодійний захід на дзвіниці собору ПЦУ

У Полтаві анонсували благодійний захід на дзвіниці собору ПЦУ

Дзвіниця Свято-Успенського собору ПЦУ у Полтаві: екскурсія та коли можна підійнятися
Дзвіниця Свято-Успенського собору ПЦУ у Полтаві, на яку можна буде підійнятися 13 квітня 2024-го року. Суспільне Полтава

Волонтери у Полтаві організовують захід "Кава на дзвіниці". Під час нього можна буде підійнятися на дзвіницю Свято-Успенського собору ПЦУ.

Влаштують захід представники благодійної організації "Полтавський батальйон небайдужих". Як розповіла Суспільному її керівниця Наталія Гранчак, таким чином будуть збирати гроші на лікування захисників України.

Відвідати оглядовий майданчик та випити кави охочі зможуть 13 квітня ― о 12:00 та 13:00. Обов’язковий внесок від учасників ― 150 гривень. Це сума за вхід на дзвіницю та порцію кави на вибір. Для участі необхідна попередня реєстрація за допомогою онлайн-форми. У кожну групу набиратимуть до 15 людей.

Як розповіла Суспільному Наталія Гранчак, попередній захід влаштували наприкінці березня. Також відвідини оглядового майданчика будуть організовувати й надалі, зокрема, й за участі митрополита Полтавського і Кременчуцького ПЦУ Федора.

Благодійний захід на дзвіниці собору ПЦУ у Полтаві: як долучитися та скільки коштує участь
Вид із дзвіниці на собор та частину міста Полтава, який можна буде побачити 13 квітня 2024-го року. Суспільне Полтава

Що відомо про дзвіницю Свято-Успенського собору ПЦУ

Дзвіниця Свято-Успенського собору Православної церкви України ― єдина на Соборному майдані автентична історична споруда. Будівля збереглася із XVIII століття. Нині об’єкт є пам’яткою архітектури національного значення, розповідав раніше Суспільному митрополит Полтавській і Кременчуцький ПЦУ Федір.

Оглядовий майданчик на дзвіниці почали облаштовувати 2020-го. Влітку 2023-го року почали організовувати екскурсії у собор та на дзвіницю, аби збирати гроші на потреби військових.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок