У Полтаві у дев’ятиповерхівці немає води понад два тижні: чому і що збираються робити

У Полтаві у дев’ятиповерхівці немає води понад два тижні: чому і що збираються робити

У Полтаві мешканці багатоповерхівки на вулиці Охтирський шлях від п’ятого до дев’ятого поверху не мають водопостачання. Так триває вже понад два тижні.

Про це Суспільному розповіла мешканка будинку Світлана Радченко.

У будинку на вулиці Охтирський шлях частково немає води з 6 лютого. У будинку створене ОСББ. За словами мешканки Світлани Радченко, об’єднання не діє, тож під час зборів 25 лютого мають вирішити, чи анульовувати його.

У Полтаві у дев’ятиповерхівці немає води понад два тижні: чому
Полтавка Світлана Радченко до своєї квартири на восьмому поверсі носить п’ятилітрові пляшки з водою. Фото: Суспільне Полтава

"Через перепад напруги щось трапилося, і нам сказали, що згорів насос. В результаті, як я тільки переговорила з заступником директора («Укрзалізниці» - ред.), моментально приїхали, зняли насос, підключили трубопровід напряму. Тобто до п’ятого поверху є вода, слабенько, але є. До дев’ятого поверху немає зовсім води. Я тут близенько працюю. Я ношу з роботи відрами, баклажками. Ходжу до мами речі носити прати, купатись. Все ношу в руках", — розповіла мешканка будинку Світлана Радченко.

У Полтаві у дев’ятиповерхівці немає води понад два тижні
Мешканці будинку мають провести збори, де вирішуватимуть, зокрема, чи купувати насос за власні гроші, чи анульовувати ОСББ. Фото: Суспільне Полтава

"Немає ніякої води, навіть маленької цівочки. Люди носять баклажками хто звідки може. Водопостачання нам подає «Укрзалізниця». Зверталися ми до них, що у нас така проблема. Але ж вони говорять: ми некомпетентні купити вам цей насос і допомогти цьому дому. У нас вода недешева", — розповіла мешканка будинку Любов Романенко.

У дев’ятиповерхівці немає води
Мешканка будинку Любов Романенко. Фото: Суспільне Полтава

Позиція міської ради

"Вони як ОСББ, повинні забезпечити належне обслуговування свого об’єкту. Укрзалізниця здійснює постачання зовнішніми мережами, а щодо внутрішніх мереж прибудови – це зона відповідальності зазначеного ОСББ. Я сподіваюсь, що це ОСББ разом з нами вирішить цю проблему найближчим часом. Ми це теж тримаємо на контролі, спілкуємось із мешканцями і будемо їм допомагати, якщо потрібно, якимось іншим шляхом для того, щоб у них з’явилося водопостачання. Варіант такий – щоб у них з’явився працюючий насос, тому це якесь, можливо, співфінансування, або це, можливо, якесь залучення додаткового – на рівних умовах обладнання. Щоб у людей з’явилась вода", — додав заступник Полтавського міського голови Володимир Чередниченко.

Позиція "Укрзалізниці"

Суспільне протягом трьох робочих днів намагалося зв’язатися із начальником Полтавського територіального управління філії "Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд «Укрзалізниці»" Віталієм Рибницьким службовим телефоном через приймальню і отримати коментар щодо цієї проблеми. Однак відповіді протягом цього часу не отримали.

Як повідомив заступник міського голови Володимир Чередниченко, проблему намагатимуться вирішити найближчим часом. А мешканці будинку мають провести збори, де вирішуватимуть, зокрема, чи купувати насос за власні гроші.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок