У Кременчуці відновили балкон у квартирі, яка постраждала від ракетного обстрілу ТЦ "Амстор"

У Кременчуці відновили балкон у квартирі, яка постраждала від ракетного обстрілу ТЦ "Амстор"

Балкон
Балкон. Фото: Полтавська ОВА

Жителька Кременчука Ірина Шутко отримала за програмою "єВідновлення" компенсацію на ремонт балкона. ЇЇ квартиру пошкодило після ракетного обстрілу РФ торговельного центру "Амстор", який стався 27 червня 2022-го.

Про це повідомила Суспільному Ірина Шутко.

Квартира жінки постраждала внаслідок вибуху під час ракетного обстрілу торговельного центру "Амстор" у Кременчуці. Були вибиті балкон та вікна. Останні Ірина встановила своїм коштом. Гроші на відбудову балкона жінці надали за програмою "єВідновлення".

"До нас приходила комісія, яка безпосередньо дивилася, що пошкоджено. Потім комісія надала чек-лист, відповідно до якого я отримала компенсацію на відбудову балкону. Потім я створила картку віртуальну, і мені надійшли гроші. Там є безпосередньо перелік компаній, які працюють в програмі "єВідновлення". І прийшли люди і зробили балкон", — додала Ірина Шутко.

На відбудову балкона жінці держава надала понад 30 тисяч гривень.

Що відомо про ракетний обстріл ТЦ "Амстор" у Кременчуці

27 червня російська армія завдала ракетного удару по торговельному центру у місті Кременчук. Через обстріл ТЦ "Амстор" загинула 21 людина, ще одну вважали зниклою безвісти. 10 квітня 2023-го року зниклу безвісти Ларису Коханівську суд визнав загиблою. Поруч з місцем удару комунальники Кременчука облаштовують сквер пам’яті про загиблих у ТЦ "Амстор".

Що таке "єВідновлення"

З травня 2023 року стартувала державна програма"єВідновлення", за якою українці, чиє житло постраждало через бойові дії, можуть отримати кошти на ремонт домівки. Розраховувати на компенсацію від держави за програмою "єВідновлення" можуть власники приватних будинків, квартир та кімнат у гуртожитку, що:

  • пошкоджене через напад РФ після 24 лютого 2022 року;
  • підлягає відновленню;
  • розміщене на неокупованій території;
  • не було повністю відремонтоване самостійно.

Заявку можна подати на порталі або у застосунку "Дія", далі треба відкрити рахунок "єВідновлення" у запропонованих сервісом банках. Спеціальні комісії зафіксують пошкодження і внесуть інформацію до держреєстру пошкодженого та зруйнованого житла, потім можна буде отримати виплату.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок