"За всіх нас віддав своє життя": у Полтаві попрощалися із захисником України Юрієм Топчієм

"За всіх нас віддав своє життя": у Полтаві попрощалися із захисником України Юрієм Топчієм

Доповнено

Юрій Топчій із Полтави загинув під час захисту України від повномасштабного вторгнення Росії. Із чоловіком влаштували прощання 23 лютого.

Панахиду розпочали близько 10:00 у Свято-Успенському соборі ПЦУ. Попрощатися з бійцем прийшли рідні, побратими та друзі. Про це повідомила кореспондентка Суспільного із місця прощання.

Сестра полеглого Ольга Даниленко Суспільному розповіла:

"Він пішов сам, ніхто його не тягнув, він сам добровольцем. На гарячих напрямках (служив ― ред.), під Донеччиною, під Соледаром, де найтяжчі бої були. Загинув за нашу Батьківщину, за всіх нас віддав своє життя. Він був дуже гарною, чуйною людиною. Ми з ним виросли з дитинства, були найкращими друзями з ним. У нього була контузія, він один раз полікувався і знову поїхав. Бій був, і загинув. Поранення, несумісні з життям".

Юрій Топчій з Полтави загинув на війні з РФ
Портрет Юрія Топчія. Фото: Суспільне Полтава

Проживав чоловік у Полтаві, навчався у школі №32, а потім у профтехучилищі № 4. Працював зварювальником на заводі газорозрядних ламп.

"Хороший чоловік був, дуже хороший. Добрий, добра душа була. Він же не казав, де, а казав ― направили на східне направлення чи південне. Воїнам всім подяка величезна", ― розповів Суспільному знайомий воїна Володимир Халімон.

Юрій Топчій служив на посаді стрільця з березня 2022-го року. Про це Суспільному повідомив начальник групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування та соцпідтримки Сергій Шкурупій.

Юрія Топчія з Полтави поховали у Рибцях: ким був військовий
Рідні та близькі біля домовини під час прощання з Юрієм Топчієм. Фото: Суспільне Полтава

Похресник полеглого Юрія Топчія Данило Жмуренко Суспільному сказав:

"Я служу з 2017-го року. Ми з ним зідзвонювались, він казав, що планує йти, і потім я дізнався, що він вже служить. Крайній раз його бачив перед війною. Він був дуже доброю людиною, завжди прийде на допомогу".

Загинув 49-річний солдат 16 лютого 2024-го на Донеччині поблизу міста Слов’янськ. Як розповів Суспільному знайомий воїна Володимир Халімон, поховають Юрія Топчія у мікрорайоні Рибці, де він проживав. У бійця залишилась донька, дві сестри та мама.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок