У Полтаві передали нагороду родині загиблого воїна Андрія Коваленка

У Полтаві передали нагороду родині загиблого воїна Андрія Коваленка

Нагорода
Нагорода. Фото: Суспільне Полтава

22 лютого у приміщенні Полтавської міської ради передали державну нагороду рідним загиблого Андрія Коваленка.

Посмертна нагорода Андрія Коваленка

Нагрудним знаком "Срібний хрест" посмертно нагородили Андрія Коваленка. Він мав позивний "Ісус". Нагороду вручили матері полеглого воїна.

У Полтаві передали нагороду родині загиблого воїна Андрія Коваленка
У Полтаві передали нагороду родині загиблого воїна Андрія Коваленка. Фото: Суспільне Полтава

"Мій син він був дійсно герой. Це людина залізної сили волі. Він дійсно був такий. Він захищав всіх завжди. Для нього людське життя було найдорожче. Він нікого не засуджував", — сказала мати військового.

У Полтаві передали нагороду родині загиблого воїна Андрія Коваленка
У Полтаві передали нагороду родині загиблого. Фото: Суспільне Полтава

"Андрій був дуже доброю, чуйною людиною. Він в перші дні повномасштабного вторгнення прийшов, не боявся, в його очах була сміливість. Він ні разу не відступав. Він виконував бойові завдання не відступаючи, завжди прикривав своїх побратимів. Спочатку стояли в Полтаві, потім на Сумському напрямку ми стояли на кордоні, далі Донецька область. Під Соледаром він вистояв мужньо до останнього, далі Мар’їнський та Авдіївський напрямок. Він служив майже два роки, але до цього він був учасником АТО, приймав активну участь, він був дуже чуйною людиною", — повідомила бойова медикиня взводу з позивним "Роксі".

Андрій Коваленко жив у Полтаві. На військову службу пішов одразу після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну ― 25 лютого 2022-го. Служив по посаді командира стрілецького взводу, повідомляв раніше Суспільному начальник групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування та соцпідтримки Сергій Шкурупій.

Загинув Андрій Коваленко 7 грудня 2023-го під час штурмових дій противника на Донеччині. Він отримав несумісні з життям поранення. Воїнові було 34 роки, він мав звання молодший лейтенант. Чоловіка поховали на кладовищі у селі Затурине біля Полтави.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок