У Полтаві тимчасово припинять газопостачання до мікрорайонів Вороніна і Червоний Шлях: коли та чому

У Полтаві тимчасово припинять газопостачання до мікрорайонів Вороніна і Червоний Шлях: коли та чому

Червоний Шлях та Вороніна без газу: скільки не буде газопостачання у Полтаві
Зсув ґрунту у Полтаві може спричинити аварію на газопроподі. Суспільне Полтава

У місті Полтава планують виконувати ремонтні роботи на газорозподільній системі. Через це у частини клієнтів компанії "Полтавагаз" не буде газопостачання.

Виконувати ремонтно-відновлювальні роботи почнуть із 26 лютого. Цього ж дня і зупинять постачання газу до мікрорайонів Вороніна та Червоний Шлях. Про це Суспільному розповіла речниця підприємства "Полтавагаз" Анжела Сливкіна. За її словами, ремонт будуть виконувати через зсув ґрунту поблизу Червоного Шляху.

"Для того, щоб не допустити серйозної аварії, проведуть роботи. Є ризик того, що буде пошкоджена труба. Роботи день, максимум два дні будуть тривати", ― розповіла Анжела Сливкіна.

Ремонт виконають за гроші "Полтавагазу". Споживачів на час робіт просять перекрити газ у своїх помешканнях, аби уникнути витоку.

У Полтаві відключать газ для деяких споживачів: кого стосується
Газова труба, що розташована біля поруйнованої дороги у мікрорайоні Червоний Шлях. Суспільне Полтава

Що відомо про зсув ґрунту на Червоному Шляху

Тріщина на дорожньому покритті на горі поблизу Хрестовоздвиженського монастиря виникла у травні 2023-го. Дорога у зсувах, тріщинах та проваллях. Під асфальтом є пустоти, які вимило водою, розповідала Суспільному депутатка Полтавської міської ради Оксана Лазаренко.

Із 25 січня рух транспорту вулицею Паїсія Величковського повністю перекрили. Це зробили тимчасово, поки розроблять проєктну документацію та проведуть ремонтні роботи, розповідав Суспільному заступник начальника управління ЖКГ Олександр Попенко. Доки триватиме перекриття, нині невідомо.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок