У Полтаві розірвали договір із компанією, яка вимкнула ліфти

У Полтаві розірвали договір із компанією, яка вимкнула ліфти

Оновлено
600 ліфтів у Полтаві не працюють: із "Будкомплектом" розірвуть договір
Зображення ілюстративне. Ліфт в одному з будинків у Полтаві. Суспільне Полтава

У Полтаві станом на ранок 22 лютого не працюють близько 600 ліфтів у багатоповерхівках, які обслуговує комунальне підприємство "ЖЕО 2". Їх вимкнула підрядна компанія і не ввімкнула на вимогу місцевої влади. Через це договір із "Будкомплект" розірвали.

Про це 22 лютого повідомила секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.

За її словами, приватна компанія "Будкомплект", яка обслуговує ліфти з 2018-го, не виконала вимогу щодо поновлення роботи ліфтів. Через це всі договори із підрядником розірвали, це виріши під час засідання комісії ТЕБ і НС. Також місцева влада планує розпочати зворотній процес запуску ліфтів.

Вранці 22 лютого у відеозверненні у своєму Telegram-каналі Катерина Ямщикова розповіла:

"Зараз міською радою ініційовано звернення до правоохоронних органів і вже на зараз відкрите кримінальне провадження. У терміновому порядку збираємо комісію з надзвичайних ситуацій і ухвалюємо рішення розірвати договір з даною компанією, і перезаключити з іншими підрядниками".

За її словами представники "Будкомплекту" поширюють неправдиву інформацію про те, що місцева влада заборгувала компанії, а також про те, що вказівку вимикати ліфти дали з міської ради.

20 лютого на брифінгу Катерина Ямщикова повідомила, що не працювали 529 ліфтів із 719. Вони розміщені у будинках, які обслуговує комунальне підприємство "ЖЕО 2". Ліфти зупинило товариство "Будкомплект". Нині договір з компанією на обслуговування укладений до 10 березня 2024-го року. За словами Катерини Ямщикової, відключенням ліфтів приватна компанія намагається шантажувати місцеву владу, аби з нею уклали новий договір.

Офіс компанії "Будкомплект" за адресою вулиця Решетилівська, 47-Б, яка зазначена на сайті YOU CONTROL як юридична адреса, відсутній. А номер телефону цієї фірми, вказаний у контактній інформації, не доступний.

Заступник Полтавського міського голови Валерій Пархоменко перед засіданням виконкому 22 лютого повідомив, що компанія займає одну з будівель у Полтаві без відповідних на те дозволів.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок