Обмін лампочок на Полтавщині: скільки лишилося у поштових відділеннях

Обмін лампочок на Полтавщині: скільки лишилося у поштових відділеннях

Триває обмін ламп у Полтавській області: скільки лишилося
Енергоощадні лампи на Полтавщині почали обмінювати 1 лютого 2023-го року. Фото: Суспільне Полтава

У Полтавській області на поштових відділеннях закінчуються запаси енергоощадних ламп для роздавання клієнтам. Нового постачання поки не планують.

У поштових відділеннях регіону нині є приблизно 90 тисяч лампочок. Обміняли від початку дії програми близько мільйона штук. Про це розповів Суспільному директор з розвитку мережі "Укрпошти" Полтавського регіону Павло Шестопал:

"У багатьох відділеннях уже закінчились лампочки. У Полтаві майже на всіх, залишилися, здається, 42-ге, 41-ше, 13-те ― це ті відділення, які на околицях міста. По центральних майже всіх закінчилися".

За словами Павла Шестопала, повідомлень про постачання ламп для видачі людям поки немає.

"Перерозподіляємо ті лампочки, які є, на рівні області. Якщо бачимо, що у відділенні 2 тисячі поміняли, лишилося 300―400, їх ніхто не бере. Ми тоді переправляємо їх на інші відділення".

Як розповів директор з розвитку мережі "Укрпошти" Полтавського регіону, нині отримують лампи через поштові відділення переважно пенсіонери. Також мають кілька заявок на обмін від об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Що відомо про обмін ламп на Полтавщині

Обмін роблять у рамках всеукраїнської програми за підтримки Європейського Союзу та Уряду України задля зменшення навантаження на енергосистему країни. Одна людина може замінити не більше п’яти ламп розжарювання. На Полтавщині програму реалізовують від 30 січня.

Лампи розжарювання, які жителі Полтавщини обмінюють у поштових відділеннях, утилізують за гроші з обласного бюджету. Компанія, яка виграла на це тендер, пропонує переробку за майже 1 мільйон гривень.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок