Фірму, яка впроваджує е-квиток у транспорті Полтави, викуплять: чи зміниться щось для людей

Фірму, яка впроваджує е-квиток у транспорті Полтави, викуплять: чи зміниться щось для людей

У Полтаві хочуть викупити фірму, яка впроваджує е-квитки у громадському транспорті
Викуплять фірму, яка впроваджує електронний квиток у транспорті Полтави. Фото: Суспільне Полтава

Фірму "Фарго-сістемс", яка займається впровадженням електронного квитка у громадському транспорті Полтави, викупить підприємець Сергій Веренкіотов. Частину фірми обіцяє передати у власність міста.

Підприємець Сергій Веренкіотов планує викупити фірму "Фарго-сістемс", яка впроваджує у громадському транспорті Полтави електронний квиток. Про це він повідомив 30 січня під час брифінгу у Полтавській міській раді.

Це роблять для того, щоб не розривати угоду із "Фарго-сістемс" і надалі впроваджувати е-квиток. За словами Веренкіотова, ¼ фірми він передасть у власність міста.

"Мені дуже подобалось, що у нас в місті з’явиться електронний квиток, що людям буде трішки краще. Коли я почув, що наша влада прийшла з «Фарго» у глухий кут, що немає розуміння, що далі, я запропонував хлопцям і пані Катерині викупити цю компанію, якщо це дасть можливість не відкотитись назад нашому місту. Я розумію, якщо зараз цього питання не буде, мінімум два роки, а може й три знову будуть оці квиточки", — сказав Сергій Веренкіотов.

Фірму, яка впроваджує е-квиток у транспорті Полтави, викуплять
Підприємець Сергій Веренкіотов та секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова. Фото: Суспільне Полтава

"Є конкретні два шляхи. Або ми розриваємо з "Фарго" договір, і це очевидна історія до якої ми йшли, і зрозумілі причини. Але ми розуміємо, що ми маємо тоді відкинути місто на кілька років трішки назад. Для того, щоби мати партнера в цій історії, очевидно, ми б пішли в судові історії з "Фарго". Ми чітко розуміли, що розірвання договору буде мати судові тяжби, і за цей період судових історій у нас би точно із нових партнерів не міг би зайти ніхто, доки немає стабільності", — сказала секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.

Згідно з інформацією аналітичної системи "YouControl", Сергій Веренкіотов є керівником компаній "УЗТК Термінал", "Українська зерноторгова компанія", "УЗТК Трейд". Основна діяльність цих підприємств — це оптова торгівля зерном. Окрім того, Веренкіотов зазначений як засновник обласної федерації автоспорту.

Суспільне намагається зв'язатися із керівником компанії "Фарго-сістемс" Максимом Голдишем, щоб дізнатися про те, чи відомі йому такі наміри та чи готовий він продати фірму.

Що відомо про електронний квиток у Полтаві

Уперше моделі впровадження електронного квитка у Полтаві презентували 12 липня 2021-го. 10 серпня того ж року в обласному центрі визначили компанію, яка буде впроваджувати електронний квиток у громадському транспорті. Участь у конкурсі брали дві компанії. Перемогла полтавська фірма "Фарго Сістемс".

Продаж тарифних карток для громадського транспорту у Полтаві розпочали 28 червня 2022-го. 31 серпня 2023-го року закінчувався перехідний період щодо впровадження системи. 1 вересня 2023-го термін дії угоди з оператором електронного квитка продовжили. Якби цього не зробили, зокрема, у комунальному транспорті повернуться б до паперових квитків.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок