"Жодного водія за два місяці": у Полтаві бракує працівників для комунального транспорту

"Жодного водія за два місяці": у Полтаві бракує працівників для комунального транспорту

Вакансії водіїв у Полтаві: у "Полтаваелектроавтотрансі" бракує працівників
Тролейбус у Полтаві. Зображення ілюстративне. фото: Суспільне Полтава

Близько чверті посад водіїв у комунальному підприємстві "Полтаваелектроавтотранс" нині вакантні. Через це у місті, зокрема, не можуть зробити двозмінні маршрути для громадського транспорту.

Про брак працівників 25 січня на засіданні комісії з питань містобудування у Полтавській міській раді повідомив керівник "Полтаваелектроавтотрансу" Євгеній Зайцев. Про це стало відомо з онлайн-трансляції.

За його словами, нині у підприємстві бракує 25% водіїв тролейбусів та автобусів.

"По водіях довідка: за штатом у мене їх 47, а по факту 35. Все, що ми зробили за 2 місяці, ― чотири людини прийшло в грудні, отримали направлення на медогляд у військкомат, не повернулися. У січні до цього дня ще шість прийшло ― ситуація аналогічна. Жодного водія за два місяці", ― сказав Євгеній Зайцев.

Через це, зокрема, не можуть впровадити двозмінні графіки роботи на деяких маршрутах. Наприклад, від вулиці Патріарха Мстислава до Дослідного Поля.

"У нас було 17 маршрутів, з них було шість двозмінних. Війна поставила все з іншого ракурсу. Перестали ми їздити спочатку тому, що в нас не було паливно-мастильних матеріалів ", ― розповів Євгеній Зайцев.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок