Ігри нескорених: як виступив військовий з Полтавщини Євгеній Кірейонок

Ігри нескорених: як виступив військовий з Полтавщини Євгеній Кірейонок

Уточнено
Євгеній Кірейонок змагався у веслуванні на тренажері
Військовий з Кременчука Євгеній Кірейонок виступив на міжнародних змаганнях "Invictus Games". Фото: Сайт InvictusGamesTeamUkraine

Військовий з Кременчука Євгеній Кірейонок виступив на міжнародних змаганнях "Invictus Games". 12 вересня чоловік брав участь у дисципліні "веслування на тренажері".

Євгеній Кірейонок змагався у веслуванні на тренажері за 1 хвилину у категорії IR6. У ній змагають учасники із незначними пораненнями або ушкодженнями.

У результаті змагань представник з Полтавщини посів 40 місце з результатом 326. Про це Суспільному відомо з офіційної трансляції.

Євгеній Кірейонок – учасник "Ігор нескорених 2023"

Військовий з Кременчука Євгеній Кірейонок змагатиметься у складі збірної України, яка бере участь у міжнародних змаганнях "Invictus Games" ("Ігри нескорених"). До збірної він потрапив через заміну учасника. Через сімейні обставини від участі відмовився ветеран ЗСУ Олександр Кравченко. Його місце посів Євгеній Кірейонок, який до цього був у резерві команди. Воїн з Полтавщини представляє Україну у плаванні та веслування на тренажері.

Що відомо про військового Євгенія Кірейонка

1990-го року Євгеній Кірейонок закінчив військове училище. До 2000-го року служив на різних посадах. Звільнився за вислугою років. 2014-го його мобілізували на службу, працював у військкоматі. З вересня наступного року був на посаді начальника штабу десантно-штабового батальйону морської піхоти. Згодом, за станом здоров’я, повернувся до служби у військкоматі. Про це йдеться на сайті "Ігор нескорених".

З початку повномасштабного російського вторгнення Євгеній служив на Харківщині та Донеччині. Був заступником командира батальйону. Згодом, за станом здоров’я, чоловіка визнали обмежено придатним до військової служби. Проте він продовжив роботу на посаді заступника командира батальйону з логістики.

У Євгенія є дружина, донька, син та мати.

Що таке "Ігри нескорених"

"Ігри нескорених" започаткував принц Великої Британії Гаррі 2014-го року. Україна вперше виступила на цих змаганнях 2017-го року в Торонто (Канада).

Цьогоріч змагання триватимуть з 9 до 16 вересня в Дюссельдорфі (Німеччина). Загалом участь візьмуть близько 600 спортсменів із 22 країн. Збірну України представляють 25 людей: волонтерів, військових ЗСУ, Нацгвардії, Національної поліції та добровольчих батальйонів. Це найбільше представництво України за історію її участі в "Invictus Games".

Минулого року на "Іграх нескорених", які проходили у Гаазі (Нідерланди) українська збірна виборола 16 медалей.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок