"Вічний вогонь" у Полтаві відключили

"Вічний вогонь" у Полтаві відключили

Оновлено
"Вічний вогонь" у Полтаві відключили
. Фото: Суспільне Полтава

У Полтаві "вічний вогонь", який розташований на Меморіальному комплексі солдатської слави, відключили 8 травня. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив секретар Полтавської міської ради Андрій Карпов.

Відключити газопостачання до "вічного вогню" у Полтаві вирішили насамперед задля економії, розповів Суспільному секретар міської ради Андрій Карпов.

"Щодо припинення газопостачання до "вічного вогню" я видав розпорядження міського голови. Зараз воно на виконанні", — каже секретар Полтавської міської ради Андрій Карпов.

"Вічний вогонь" у Полтаві планують відключити цього тижня
Меморіальний комплекс солдатської слави у Полтаві. Фото: Суспільне Полтава

"Це питання розглядається вже багато часу і до цього часу не вирішено. Давно б вже це питання вирішили і забули б. Новини бачу. Вже стільки років говорять (по відключення "вічного вогню" – ред.) про це, а толку немає", — говорить житель Полтави Микола Орловський.

"Вічний вогонь" у Полтаві планують відключити цього тижня
"Вічний вогонь" у Полтаві. Фото: Суспільне Полтава

Як розповіла Суспільному речниця "Полтавагаз" Анжела Сливкіна, 8 травня підприємство отримало звернення щодо відключення від газопостачання "вічного вогню" від парку "Перемога" Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради.

"Я хочу, щоб був вічний вогонь, я хочу вшанувати пам’ять полеглих. У мене і тато поліг, з 1939-го року воював, дядько теж. Повернувся без ноги. Я вважаю, що треба пам’ятати. Треба знати, де економити, але не на цьому ж", — каже жителька Полтави Ольга.

Як раніше розповідала Суспільному голова комісії з питань містобудування Полтавської міськради Юлія Городчаніна, із 1 травня утримання "вічного вогню" у Полтаві здорожчало удвічі – майже 30 гривень за кубометр газу замість 16.

Що відомо

  • Вартість утримання "вічного вогню" з 1 травня зросла вдвічі. Замість 16 – майже 30 гривень за кубометр газу. Це пов’язано зі скасуванням пільгової ціни на газ для комунальних підприємств, повідомляв раніше секретар міськради Андрій Карпов.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок