На Полтавщині судитимуть учасника "ДНР"

На Полтавщині судитимуть учасника "ДНР"

На Полтавщині судитимуть учасника "ДНР"
. Фото: Полтавська обласна прокуратура

Справу щодо чоловіка, який коригував вогонь для військових РФ, передали до суду. Про це 4 травня повідомили на сайті Полтавської обласної прокуратури.

За даними слідства, чоловік був учасником незаконного збройного формування «міністерства державної безпеки ДНР». Він, перебуваючи на території Донеччини, дистанційно завербував двох жителів Полтавщини.

«За грошову винагороду завербовані агенти погодилися підшукати на Полтавщині об’єкти важливого оборонного значення з метою їхнього подальшого знищення. Розрахунок за виконану роботу мав відбуватися у безготівковий спосіб шляхом перерахування коштів на спеціально відкриті банківські картки», - йдеться в повідомленні.

Також підозрюваний спільно з військовослужбовцями РФ брав участь у захопленні міста Волноваха Донецької області. Зокрема, здійснював коригування та наведення вогню.

Правоохоронці нині розшукують чоловіка. Кримінальне провадження відкрили за статтями "Державна зрада», "Колабораційна діяльність», "Організація готування диверсії» та "Участь у не передбаченому законом збройному формуванні». Санкція щонайбільше - довічне позбавлення волі.

Читайте також

На Полтавщині за ухилення від призову на військову службу засудили чоловіка

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок