Керівника прокуратури Полтавщини звільнили з посади: що відомо

Керівника прокуратури Полтавщини звільнили з посади: що відомо

Доповнено
Керівника прокуратури Полтавщини звільнили з посади: що відомо
фото: Суспільне Полтава

Керівника Полтавської обласної прокуратури Антона Столітнього звільнили з посади. Про це 25 січня повідомили на сайті Офісу генпрокурора.

Наказ про це підписав генеральний прокурор України. Йдеться, що звільнення Антона Столітнього було за власним бажанням.

Також повідомляють про звільнення керівників прокуратури ще у чотирьох областях – Запорізькій, Кіровоградській, Сумській та Чернігівській. Суспільне намагається отримати коментар з цього приводу.

На офіційній сторінці Полтавської обласної прокуратури у Facebook опублікували текст звернення Антона Столітнього, якого звільнили з посади керівника структури. У ньому йдеться, зокрема, таке:

"Постійно у полі зору прокурорів – документування злочинів країни-агресора, протидія незаконним оборудкам із гуманітарною допомогою, організованій злочинності, притягнення до кримінальної відповідальності збувачів наркозілля, запобігання знищенню лісів та водних ресурсів та інші актуальні питання. Впевнений, що і надалі мої колеги на високому рівні утверджуватимуть законність в регіоні".

Про причини звільнення у тексті не йдеться.

Що відомо

  • Антон Столітній на посаді керівника Полтавської обласної прокуратури працював від 10 вересня 2020-го року. До цього був керівником експертної групи з питань реформування правоохоронних органів Директорату з питань юстиції та правоохоронної діяльності Офісу Президента України.
  • Антон Столітній народився 1979-го року у Запоріжжі.
  • Має три вищі освіти: закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Запорізьку державну інженерну академію та Запорізький національний університет. Раніше працював в органах прокуратури Запорізької області, міста Києва, а також в складі Генпрокуратури України. Крім того, Антон Столітній – професор, має ступінь доктора юридичних наук. Був викладачем.
  • До Антона Столітнього очільником Полтавської обласної прокуратури був Ярослав Голинський. На цю посаду його призначили 12 грудня 2019-го року.
На початок