Сергій Мазняк із Полтавщини загинув під час російсько-української війни

Сергій Мазняк із Полтавщини загинув під час російсько-української війни

Сергій Мазняк із Полтавщини загинув під час російсько-української війни
. Фото: Оржицька селищна рада

Сергій Мазняк із Оржицької громади загинув під час оборони України від російської армії. Про це Суспільному повідомила голова громади Олена Сидоренко.

Сергій Мазняк поліг 10 жовтня внаслідок обстрілу на Донеччині, каже Олена Сидоренко.

"У перші дні війни, 28 лютого 2022-го року, Сергій був призваний за мобілізацією, службу проходив у військовій частині стрільцем. Він був порядним, громадсько активним. Був членом виконавчого комітету селищної ради, визнаний фахівець у галузі містобудування, успішний підприємець", – каже голова громади.

Військовому було 47 років. Він родом із селища Оржиця. Дата і місце прощання поки невідомі. У Сергія лишилися батьки, брат, дружина та син.

Що відомо:

  • Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого поцілили по об’єктах у Миргороді.
  • За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах.
  • За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".
  • 10 жовтня у Кременчуцькому районі російська армія завдала три удари по об'єктах енергетичної інфраструктури. Про це у Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
На початок