На Полтавщині призначили нового директора департаменту освіти: що про нього відомо

На Полтавщині призначили нового директора департаменту освіти: що про нього відомо

Доповнено
На Полтавщині призначили нового директора департаменту освіти: що про нього відомо
. Фото: Полтавська ОВА

Директором департаменту освіти і науки на Полтавщині став Євген Кончаковський. На цю посаду його призначили за результатами конкурсу. Про це повідомили на сайті обласної військової адміністрації.

Євген Кончаковський від 20 вересня виконує обов’язки директора обласного департаменту освіти і науки.

"Має повну вищу освіту. 2002-го року закінчив Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка за спеціальністю – педагогіка і методика середньої освіти, трудове навчання. 2003-го року закінчив Полтавську державну аграрну академію («Облік та аудит»). Також навчався у Запорізькому національному університеті, який закінчив 2020-го року й здобув спеціальність політолога. Кандидат економічних наук", - йдеться у повідомленні.

Також навчався у Запорізькому національному університеті за спеціальністю «Політолог». Він кандидат економічних наук, а також доцент кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавського аграрного університету. З 2019-го року працював фінансовим директором ТОВ "Науково-виробничого об'єднання Екофарматех".

"Щодо планів на посаді, то це виконання загальнодержавної політики у сфері освіти з урахуванням можливостей Полтавщини. Наша область має освітні традиції та здобутки в галузі, тож база для подальшого розвитку є. Щодо змін, то нині основний акцент – безпека навчального процесу в умовах війни. Працюватимемо над тим, щоб заклади освіти області мали належні укриття", - повідомив Суспільному директор обласного департаменту освіти і науки Євген Кончаковський.

Євген Кончаковський родом із Полтави. Йому 41 рік.

Що відомо:

  • Від 1 квітня 2020-го року директоркою департаменту освіти і науки на Полтавщині була Віта Ковальська. Вона пропрацювала на посаді один рік і 9 місяців. З 9 лютого 2022-го року вона очолює посаду заступниці голови Харківської ОДА.
  • Після Віти Ковальської тимчасово виконувала обов’язки директора департаменту Галина Власюк.
На початок