Полтавщина у "помаранчевій" зоні карантину: чи діятимуть нові обмеження

Полтавщина у "помаранчевій" зоні карантину: чи діятимуть нові обмеження

Полтавщина у "помаранчевій" зоні карантину: чи діятимуть нові обмеження
. Суспільне Харків

Станом на 7 жовтня Полтавщина опинилася у "помаранчевому" рівні епідемічної небезпеки. Такі дані оприлюднили на сайті Міністерства охорони здоров’я. Та нові обмеження у регіоні поки не запроваджуватимуть, розповів Суспільному директор обласного Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.

За оновленими індикаторами визначення рівнів епідемічної небезпеки, які 7 жовтня оприлюднили на сайті МОЗ, Полтавська область опинилася у "помаранчевій" зоні. Це через те, що 6 жовтня в регіоні зафіксували перевищення динаміки рівня госпіталізацій − 58,3% при нормі до 50%.

Інші показники – рівень захворюваності, коефіцієнт виявлення випадків захворювання, охоплення тестуванням, рівень госпіталізацій та завантаженість ліжок з киснем – нині у межах норми.

Як розповів Суспільному директор обласного Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак, поки додаткові карантинні обмеження в області не запроваджуватимуть. Це зроблять, якщо ж перевищення показників фіксуватимуть ще протягом двох днів.

Що відомо:

  • Вперше карантин через коронавірус в Україні запровадили 12 березня 2020.
  • Потім його продовжували, а влітку перевели у форму адаптивного карантину з поділом регіонів на чотири зони.
  • 13 квітня 2021 року на Полтавщині запровадили обмеження «червоної» карантинної зони. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні державної комісії з техногенно-екологічної безпеки. 7 травня обмеження послабили.
  • 6 жовтня на Полтавщині зафіксували 368 випадків захворювання на коронавірус.
  • За інформацією на сайті МОЗ, "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки не містить додаткових обмежень та є сигнальним про наближення регіону до "червоної" зони.
  • 23 вересня на Полтавщині впровадили "жовту" карантинну зону через поширення коронавірусу. Це згідно з рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки.
На початок