Майже 1000 доларів за уникнення мобілізації: в Одесі на хабарництві викрили військовослужбовця — поліція

Майже 1000 доларів за уникнення мобілізації: в Одесі на хабарництві викрили військовослужбовця — поліція

Затримання військовослужбовця, якого підозрюють у хабарництві
Затримання військовослужбовця, якого підозрюють у хабарництві. Поліція Одеської області

В Одесі на хабарництві викрили військовослужбовця однієї з військових частин. За гроші він обіцяв допомогти уникнути мобілізації.

Про це повідомили в Головному управлінні Нацполіції Одеської області.

За їхніми даними, 47-річний чоловік підшукав "клієнтів", яким обіцяв за 900 доларів організувати непридатність до військової служби та виключення з військового обліку, а за 3000 гривень – надати незаповнені повістки про виклик із гербовою печаткою та підписами посадових осіб ТЦК та СП.

Від посередника військовий за два транші отримав гроші та надав на документи щодо зняття його знайомого з військового обліку, а також три порожні повістки з мокрою печаткою. Їх військовозобов'язаний мав надалі самостійно заповнювати з проставленням необхідної дати нібито явки до ТЦК, що виключало можливість вручення реальних повісток.

Майже 1000 доларів за уникнення мобілізації: в Одесі на хабарництві викрили військовослужбовця
Гроші, вилучені у підозрюваного. Поліція Одеської області

Правоохоронці затримали фігуранта відразу після одержання ним останньої частини хабаря. Також за місцем мешкання вилучили частину коштів, які він отримав раніше, та військово-облікові документи чоловіка, що бажав уникнути мобілізації. Затриманому повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369-2 КК Українизловживання впливом.

"Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. Наразі слідчі встановлюють усіх осіб, які встигли скористатися протиправними послугами військового, і можливих його спільників", — розповіла старша слідча відділу поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 1 Наталя Мойсеєва

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок