На Одещині підпалили автівку потенційної кандидатки у депутати – ОПОРА

На Одещині підпалили автівку потенційної кандидатки у депутати – ОПОРА

На Одещині підпалили автівку потенційної кандидатки у депутати – ОПОРА
. Ілюстративне фото / УНІАН

Група людей підпалила автомобіль потенційної кандидатки у депутати до Таїровської селищної ради Анастасії Бойко. Це сталось вранці 17 вересня у селищі Таїрове Одеської області, повідомили на сайті громадянської мережі "Опора".

За словами Бойко, підпал може бути пов'язаний з її анонсом у місцевих групах в соціальних мережах щодо наміру балотуватися на місцевих виборах до Таїровської селищної ради. Однак хто саме міг бути "замовником", жінка не знає. Вона зазначила, що не є кандидаткою в депутати, адже списки партії досі не зареєстровані.

Також Анастасія запевнила, що не проводила агітаційну кампанію.

На Одещині підпалили автівку потенційної кандидатки у депутати – ОПОРА
На Одещині підпалили автівку потенційної кандидатки у депутати – ОПОРА.
"Протягом останніх двох років я займаю активну громадську позицію, часто буваю на сесіях, критично висловлююсь в соціальних мережах щодо тих чи інших дій влади, подавала багато звернень як до селищної ради, так і до депутата мого округу. Можливо, саме моя активність стала причиною підпалу мого автомобіля", – поділилась Бойко.

Наразі справу розслідує Головне управління Національної поліції в Одеській області. Як повідомили "Опорі" в пресслужбі поліції, подію кваліфікували за ч.2 ст.194 Умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом.Кримінального кодексу. Санкції статті передбачають позбавлення волі на строк від 3-х до 10 років.

Суспільне Одеси готове надати право учасникам події озвучити свою позицію. Для цього рекомендуємо зв'язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

Фото на обкладинці новини – ілюстративне.

Що відомо

  • Місцеві вибори призначені на 25 жовтня 2020 року. Одночасно на всій території країни виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.
  • У липні 2019-го Верховна Рада підтримала новий виборчий кодекс, тому вибори на місцях відбуватимуться за новою системою.
  • Згідно з опитуванням соціологічної групи "Рейтинг", у місцевих виборах планують взяти участь 59% українців, але 56% вважають, що після них ситуація у їхньому населеному пункті не зміниться. 27% українців думають, що вибори принесуть зміни на краще, а 8% — гірше.
На початок